Με τους αγώνες για την 4η αγωνιστική
Αγωνιστικές υποχρεώσεις μόνο για τις ομάδες του Β’ ομίλου του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας που διοργανώνει η Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Βοιωτίας υπάρχουν αυτό το σαββατοκύριακο, 02-03 Νοεμβρίου.
Συγκεκριμένα θα διεξαχθούν οι αγώνες για την 4η αγωνιστική του προγράμματος.
Τα μέλη της επιτροπής πρωταθλημάτων και κυπέλλου της Ε.Π.Σ.Β. πήραν την απόφαση να αναβάλλουν την διεξαγωγή των προγραμματισμένων για αυτό το Σ/Κ, αγώνων για τις ομάδες του Α’ ομίλου, λόγω της διεξαγωγής την Κυριακή, 3 Νοεμβρίου, στις 15:00’, στο δημοτικό στάδιο της Λιβαδειάς, του πολύ κρίσιμου, έτσι όπως έχει διαμορφωθεί η κατάσταση, αγώνα της ομάδας της Π.Α.Ε. «Α.Π.Ο. “Λεβαδειακός”» με την ομάδα της Π.Α.Ε. «Α.Ο. Κασσιόπης Κέρκυρας», για την 3η αγωνιστική του προγράμματος του πρωταθλήματος της “Super League 2” 2019-2020.
Το πρόγραμμα των αγώνων του Β’ ομίλου, λοιπόν, αυτό το Σ/Κ έχει «σπάσει» σε δυο «δόσεις».
Ένα παιχνίδι ορίστηκε να διεξαχθεί αύριο, Σάββατο, 2/11 και όλα τα υπόλοιπα μεθαύριο, Κυριακή, 3/11. Όλα με κοινή ώρα έναρξης στις 15:00’.
Το πρόγραμμα των αγώνων για την 4η αγωνιστική ημέρα του προγράμματος του Β’ ομίλου του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας ΕΠΣΒ που θα διεξαχθούν αυτό το Σ/Κ, 02-03/11 καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι έχουν οριστεί να τους διευθύνουν είναι:
Β’ όμιλος
4η αγωνιστική
Σάββατο, 02 Νοεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Γ.Α.Σ. “Ιωνικός Αστέρας 2005” – Α.Ο. “Δόξα” Μουρικίου
Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος
Βοηθός: Α’: Βασιλείου Χρήστος
Βοηθός: Β’: Δελής Δημήτρης
Κυριακή, 03 Νοεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Α.Ο. Πλαταιών – Α.Ο. “Επαμεινώνδας” Λεύκτρων
Διαιτητής: Τονίδης Δημήτρης
Βοηθός: Α’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος
Βοηθός: Β’: Καρρης Γιώργος
Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Π.Α.Σ. Οινοφύτων – Α.Ε. Δηλεσίου
Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος (Γ’ Εθνικής)
Βοηθός: Α’: Λαμπροπούλου Σταυρούλα
Βοηθός: Β’: Πιτσούνης Αντώνης
Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Α.Ε. Σκούρτων – Α.Ε.Σ. Ελεώνας
Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης
Βοηθός: Α’: Σοφός Θανάσης
Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος
Γήπεδο: Δημοτικό Ύπατου
Α.Γ.Σ. “Ο Ιόλαος” Θήβας – Α.Ο. “Ελικώνας” Δόμβραινας
Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος
Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας
Βοηθός: Β’: Κώνστας Βασίλης
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου («Ευάγγελος Δεπάστας»)
Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου – Α.Ο. Μελισσοχωρίου
Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης (Super League 2)
Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος
Βοηθός: Β’: Μυλωνάκου Ευαγγελία
Α’ όμιλος – 4η αγωνιστική
Οι αγώνες για την 4η αγωνιστική του Α’ ομίλου που αναβάλλονται είναι:
Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου – Α.Σ. Αράχωβας “Ο Παρνασσός”
Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Α.Ε. “Πανγεωργικός”
Α.Σ. “Ρήξη” Λιβαδειάς – Α.Π.Ο. “Πανδαυλειακός”
Α.Σ. Χωστίων – Α.Ο. “Πήγασος” Αγιας Αννας
Α.Ο. “Νίκη” Λαφυστίου – Α.Ο. Ασκρης
– Φωτο από παλαιότερο αγώνα.