Ο Λ.Αλαφογιάννης στον Αγ. Σπυρίδωνα, Λεβαδειακός-Πλατανιάς.
Μεθαύριο, Σάββατο, 25 Ιανουαρίου, στο γήπεδο του αθλητικού κέντρου της Ενωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Βοιωτίας, στον Αγιο Σπυρίδωνα, ορίστηκε να διεξαχθεί το παιχνίδι της ομάδας κάτω των 19 ετών (Κ19) της Π.Α.Ε. «Α.Π.Ο. “Λεβαδειακός”» (φωτο πάνω), που βρίσκεται μόνη στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα του ομίλου, με την αντίστοιχη ομάδα της Π.Α.Ε. «Α.Ο. Πλατανιάς», για την 3η αγωνιστική, του Β’ γύρου (8η συνολικά), του Α’ (νότιου) ομίλου, της Α’ φάσης του προγράμματος του πρωταθλήματος “Super League 2 Youth” 2019-2020.
Τον αγώνα – η σέντρα στον οποίο ορίστηκε για τις 14:00’ – ορίστηκε να διευθύνει ο Λιβαδείτης, Λουκάς Αλαφογιάννης (φωτο κάτω) διαιτητής τοποθετημένος από τα μέλη της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας της Ε.Π.Ο. (Κ.Ε.Δ./Ε.Π.Ο.) στον πίνακα της 3ης κατηγορίας (Γ’ Εθνικής), με βοηθούς την Δήμητρα Τσαγανού και τον Χρήστο Καλαμπούκα, επίσης, αμφότεροι, τοποθετημένοι στον πίνακα Γ’ Εθνικής. Ολοι, φυσικά, από την οικεία Ε.Π.Σ. Βοιωτίας.
Παρατηρητής τους ορίστηκε ο Χρήστος Καλιακούδας από την Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας.
Το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν, είναι:
Super League 2 Youth 2019-2020
Α’ φάση
Α’ (νότιος) όμιλος
Β’ γύρος
3η αγωνιστική (8η συνολικά)
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020
12:00’
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13:00’
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ “ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ”
Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891
ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
14:00’
ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Ε.Π.Σ. ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΛΑΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Β’ (βόρειος) όμιλος
Β’ γύρος
3η αγωνιστική 8η συνολικά)
Σάββατο, 25 Ιανουαρίου 2020
12:30’
ΓΗΠΕΔΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΤΕΡΙΝΗ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
15:00’
ΓΗΠΕΔΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020
13:00’
ΓΗΠΕΔΟ ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΚΑΛΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ