Αγωνιστική δραστηριότητα είχαμε και αυτό το Σαββατοκύριακο (22-23/2) στο πρωτάθλημα της Β’ Φθιώτιδας.
Δείτε τι έγινε στους τρεις ομίλους της κατηγορίας.
Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο:
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ |
1-3 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ |
4-1 |
ΡΕΓΚΙΝΙ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ |
6-0 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΚΟΜΝΗΝΟΣ |
4-1 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ |
0-3 α.α. |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ |
2-1 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ |
1-0 |
Η βαθμολογία:
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ |
49 |
ΡΕΓΚΙΝΙ |
48 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
40 |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ |
39 |
ΑΓΡΟΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ |
35 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ |
33 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 |
25 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ |
24 |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ |
23 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ |
19 |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ |
17 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ |
5 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ |
4 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ |
– |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ |
|
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ |
|
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
|
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ |
|
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 |
|
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ |
3-0 α.α. |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ |
|
Τα αποτελέσματα της 18ης αγωνιστικής στον 2ο όμιλο:
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ |
3-1 |
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
3-1 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ |
3-0 α.α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ |
1-0 |
ΤΣΟΥΚΑ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
0-1 |
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ |
0-3 α.α. |
ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ |
|
Η βαθμολογία:
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ |
39 |
ΣΤΑΥΡΟΣ |
36 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ |
35 |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ |
35 |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ |
34 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
31 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ |
29 |
ΤΣΟΥΚΑ |
24 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
19 |
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ |
14 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
12 |
ΓΑΡΔΙΚΙ |
– |
ΦΡΑΝΤΖΗ |
– |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ |
0-3 α.α. |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ |
|
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
|
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ |
|
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΤΣΟΥΚΑ |
|
ΡΕΠΟ: ΦΡΑΝΤΖΗ |
|
Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο:
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ |
1-2 |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΔΙΒΡΗ |
0-3 |
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΓΛΥΦΑ |
1-0 |
ΟΜΒΡΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ |
3-0 α.α. |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
3-0 α.α. |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ |
29/3 |
Η βαθμολογία:
ΗΡΑΚΛΕΙΑ |
40 |
ΑΕΝΑ |
35* |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ |
33 |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ |
29 |
ΔΙΒΡΗ |
29 |
ΟΜΒΡΟΣ |
22 |
ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗ |
21 |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ |
21 |
ΓΛΥΦΑ |
12 |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ |
10* |
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ |
– |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ |
|
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ |
0-3 α.α. |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ |
|
ΔΙΒΡΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ |
|
ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ |
3-0 α.α. |
ΓΛΥΦΑ – ΟΜΒΡΟΣ |
|