Οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες που θα διεξαχθούν αυτό το Σ-Κ 12-13/3.
Από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία (Ε.Π.Ο.) ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των μελών της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας (Κ.Ε.Δ.) για τους αγώνες της 24ης αγωνιστικής του προγράμματος του πρωταθλήματος της “Super League 2” 2021-2022 που έχουν οριστεί να διεξαχθούν αυτό το σαββατοκύριακο, 12-13 Μαρτίου.
Οσο αφορά στον Β’ (νότιο) όμιλο οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τους αγώνες είναι οι:
Super League 2 2021-2022
Β’ (νότιος) όμιλος
24η αγωνιστική
Σάββατο, 12 Μαρτίου 2022
Ωρα έναρξης: 14:00’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β’
Διαιτητής: ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Βοηθός Διαιτητής: Α’: ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
Βοηθός Διαιτητής: Β’: ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
Αναπληρωματικός Διαιτητής: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΑΪΑΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Ωρα έναρξης: 14:15’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
ΧΑΝΙΑ – Α.Ε.Κ. Β’
ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Κυριακή, 13 Μαρτίου 2022
Ωρα έναρξης: 14:00’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
Α.Π.Σ. ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
Ωρα έναρξης: 14:45’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΡΟΔΟΥ (“Ο ΔΙΑΓΟΡΑΣ”)
Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1905 – Π.Σ. “Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ”
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ωρα έναρξης: 14:45’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ “Π.ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΗΣ”
Ο.Φ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 1970 – Α.Ο. ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ
ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ωρα έναρξης: 14:45’
Γήπεδο: ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ “ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ”
Γ.Σ. “ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ’88” – Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
Ωρα έναρξης: 17:00’ (ertsports)
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
Γ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΕΑ – Α.Σ. ΡΟΔΟΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΟΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ Α.Ο. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ)
-Ρεπό: Π.Α.Σ.Α. “ΗΡΟΔΟΤΟΣ”.