Χωρίς το μεγάλο παιχνίδι θα διεξαχθεί η 20η αγωνιστική της Α΄ κατηγορίας. Θεωρητικά την πιο δύσκολη αποστολή από την πρώτη τετράδα έχει η Ερέτρια που ταξιδεύει στην Αιδηψό θέλοντας να ξεπεράσει το σοκ της ισοπαλίας με το Καλοχώρι/Παντείχι και να βρει την ηρεμία της. Η πρωτοπόρος Χαλκίδα θα υποδεχθεί το Λήλα, ενώ η Μαρκυκάπα θα έχει δυσκολότερο έργο φιλοξενώντας τη Σκεπαστή έχοντας στόχο την επιστροφή στις νίκες και τη διατήρηση της διαφοράς από την κορυφή.
Ο Ταμυναϊκός μετά τη νίκη με ανατροπή επί της Σκεπαστής μεσοβδόμαδα θα ψάξει ένα ακόμα τρίποντο στο Γυμνό. Ο επί 13 αγωνιστικές αήττητος Αμαρυνθιακός θα έχει δύσκολο έργο στην έδρα της φορμαρισμένης Δροσιάς, ενώ το Καλοχώρι/Παντείχι με ανεβασμένη ψυχολογία μετά τον αναπάντεχο βαθμό στην Ερέτρια θα παίξει ένα από τα τελευταία του χαρτιά για την παραμονή στον αγώνα με την Κάρυστο.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΚΗΣ 16:30
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ – ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ, ΠΑΠΠΑΣ )
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ -ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ (ΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ – ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ (ΤΣΑΚΟΣ, ΑΚΡΙΩΤΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ)
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ – ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ (ΦΩΤΗΣ, ΠΑΥΛΑΤΟΣ, ΓΚΑΡΑ)
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ – ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ (ΠΟΓΚΑΣ, ΡΟΥΜΠΗΣ, ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ)
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ (ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΥ, ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ)
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ (ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΔΑΛΛΑΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ)
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ – ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ (ΓΚΑΤΣΟΣ, ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ, ΣΙΜΙΤΖΗΣ)
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ – ΕΡΜΗΛΙΟΣ (ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ, ΔΟΥΚΑΣ)
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ – ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ (ΚΗΡΥΚΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΑΡΡΑΣ)
ΚYRIAKH 27 MARTIOY
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17:00
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ – ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ (ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ)
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (ΓΚΑΤΣΟΣ, ΔΑΛΛΑΣ, ΔΟΥΚΑΣ)
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ – ΚΑΡΥΣΤΟΣ (ΦΩΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ, ΔΕΛΧΑΣ)
ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ – ΣΚΕΠΑΣΤΗ (ΤΣΑΚΟΣ, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ, ΣΙΜΙΤΖΗΣ)
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ – ΑΥΛΩΝΑΡΙ (ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ, ΡΟΥΜΠΗΣ)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 12;00
ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ – ΣΚΥΡΟΣ (ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΝΕΓΡΗΣ, ΠΑΣΧΩΝΗΣ)
ΚΑΣΤΕΛΛΑ – ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ, ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ)
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ (ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ, ΠΑΥΛΑΤΟΣ, ΣΤΑΥΡΟΥ)
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ)
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ – ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ (ΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΟΤΤΑΡΑ, ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ)
ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ – ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ (ΚΗΡΥΚΟΣ, ΑΚΡΙΩΤΗΣ, ΓΚΑΡΑ)
ΜΑΡΜΑΡΙ – ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΝΤΟΒΟΛΗΣ, ΝΤΟΒΟΛΗΣ)
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11:00
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ -ΑΝΑΠΟΔΟΣ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ, ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ ) ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 11:30
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ (ΓΚΑΤΣΟΣ, ΔΑΛΛΑΣ, ΔΟΥΚΑΣ)
ΑΓΔΙΝΕΣ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ (AΛΕΞΙΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΡΟΥΣΣΗΣ)
ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ – ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ (ΣΤΑΥΡΟΥ, ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ, ΠΑΥΛΑΤΟΣ)
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ (ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΔΕΛΧΑΣ)
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ – ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ (ΝΤΟΥΡΑΣ, ΠΑΠΠΑΣ, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ)
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ – ΕΡΑΠΟΣ (ΚΟΤΤΑΡΑ, ΣΙΜΙΤΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ)
ΡΟΜΑΙΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ (ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ, ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ)
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ (ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΙΩΑΝΝΟΥ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ)
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ – ΚΥΜΗ (KΗΡΥΚΟΣ, ΑΚΡΙΩΤΗΣ, ΓΚΑΡΑ)
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΤΡΙΑΣ (ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ι, ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΤΟΒΟΛΗΣ Ε)
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 13:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – “ΜΕΣΣΑΠΟΣ” (ΚΑΡΡΑΣ, ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ)