Την Τετάρτη (30/3) ολοκληρώνεται η α’ φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος ποδοσφαίρου προεπιλογής εθνικών ομάδων Κ15 και Κ17. Η 7η αγωνιστική του 4ου ομίλου περιλαμβάνει τις αναμετρήσεις:
ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ – ΕΠΣ ΦΩΚΙΔΑΣ (δημοτικό γήπεδο Καρπενησίου)
ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ – ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (γήπεδο ΕΠΣ Βοιωτίας)
ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ (γήπεδο ΕΠΣ Φθιώτιδας)
ΡΕΠΟ: ΕΠΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Και στις δύο ηλικιακές κατηγορίες Εύβοια και Θεσσαλία έχουν εξασφαλίσει την πρόκριση στην επόμενη φάση.
Τα παιχνίδια των Κ15 θα ξεκινήσουν στις 12:00 και των Κ17 στις 14:30.
Οι αποστολές της Ε.Π.Σ. Εύβοιας:
Κ15
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
2 ΙΒΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΞΗΡΟΠΟΛΗ
3 ΓΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 ΛΗΛΑΝΤΙΟ
4 ΡΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2007 ΑΓ.ΛΟΥΚΑΣ
5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2007 ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ
6 ΚΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
7 ΣΥΝΟΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
8 ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΛΗΛΑΝΤΙΟ
9 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΕΡΜΗΛΙΟΣ
10 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2007 ΚΑΣΤΕΛΛΑ
11 ΤΟΤΣΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 2008 ΑΚΑΔ.ΨΑΧΝΩΝ
12 ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΚΥΖΙΚΟΣ
13 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2007 ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
14 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
15 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
16 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2007 ΛΗΛΑΝΤΙΟ
17 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΑΥΙΔ 2007 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
18 ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΓΥΜΝΟΥ
19 ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2007 ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2008 ΚΥΖΙΚΟΣ
Κ17
1 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΕΡΜΗΛΙΟΣ
2 ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΥΛΙΔΑ
3 ΣΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΕΡΕΤΡΙΑ
4 ΞΥΡΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΥΛΩΝΑΡΙ
5 ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΚΑΔ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ
6 ΓΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΥΛΙΔΑ
7 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΚΥΖΙΚΟΣ
8 ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
9 ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 2005 ΑΥΛΙΔΑ
10 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ 2005 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
11 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ 2006 ΔΡΟΣΙΑ
12 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2006 ΕΡΜΗΛΙΟΣ
13 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΑΛΑΤΣΑΤΑ
14 ΚΥΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
15 ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
16 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΛΗΛΑΝΤΙΟ
17 ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
18 ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2006 ΑΕΚ Ν.ΠΥΡΓΟΥ
19 ΤΣΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΔΡΟΣΙΑ
20 ΣΥΝΟΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2005 ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
Οι αποστολές της Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας:
Κ15
1. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΛΙΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
4. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
5. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΤΣΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
6. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
7. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΠΕΤΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
8. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΟΛΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
9. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΑΝΤΟΥΡΗΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
11. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΥΦΤΟΜΗΤΡΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
12. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΤΤΗΣ ΣΤΥΛΙΔΑ
13. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΣΤΥΛΙΔΑ
14. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
15. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΑΚΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
16. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΙΤΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
19. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΒΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92
20. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΜΠΟΣ Π.Α.Λ.
Κ17
1. ΗΛΙΑΣ ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΚΑΛΥΒΙΑ
2. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
3. ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΣΙΑΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ
5. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΑΚΟΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
6. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΚΑΛΕΞΗΣ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
7. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΛΥΦΑ
8. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ ΕΝΩΣΗ 2010
9. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
10. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΧΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
11. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΟΣΧΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ
12. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ
13. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΣΑΝΤΕΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
14. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΚΟΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
15. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ Α.Π. ΛΑΜΙΑΣ
16. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
17. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΝΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
18. ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΜΕΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑ
19. ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
20. ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
Οι αποστολές της Ε.Π.Σ. Βοιωτίας:
Κ15
1) ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
2) ΜΙΚΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
3) ΚΟΛΙΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4) ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
5) ΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6) ΡΟΖΑΝΑΣ ΤΑΣΟΣ
7) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΤΑΣΟΣ
8) ΤΣΟΛΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
9) ΤΣΟΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
10) ΠΕΚΙΝΙ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
11) ΚΟΥΓΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12) ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13) ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
14) ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
15) ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16) ΜΟΥΤΣΑ ΑΓΓΕΛΟΣ
17) ΤΑΣΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ
18) ΑΥΓΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19) ΛΕΜΟΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κ17
1) ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
2) ΠΕΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΣ
3) ΛΙΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4) ΚΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
5) ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ
6) ΣΑΚΑΤΗΣ ΝΤΙΝΟΣ
7) ΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
8) ΤΣΑΛΕΖΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ
9) ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
10)ΜΠΑΡΔΩΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11)ΤΟΛΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12)ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
13)ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ