Eνίσχυση στη γραμμή κρούσης για τη Μαλεσίνα.
Στην ομάδα επιστρέφει ο Άρης Δουβάρας. Ο 23χρονος επιθετικός μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στον Παρνασσό Αμφίκλειας. Έχει παίξει ακόμη σε Αταλάντη και Ελατειακό.
Η ανανέωση:
Η ΑΕ Μαλεσίνας ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Άρη Δουβάρα για την σεζόν 24/25.
Ο Άρης επιστρέφει στην ομάδα μας μετά και την σεζόν 22/23.
Έχει αγωνιστεί με μεγάλη επιτυχία με την ομάδα της Αταλάντης στην Γ Εθνική Κατηγορία, ενώ την περσινή σεζόν έπαιζε με τα χρώματα του Παρνασσού Αμφίκλειας
Άρη καλώς όρισες πίσω στην οικογένεια της ΑΕ Μαλεσίνας.