Σε μια ακόμη μεταγραφή προχώρησε ο Αμαρυνθιακός.
Οι πρωταθλητές Εύβοιας ανακοίνωσαν την απόκτηση του Λαουρέν Σαντζάκου. Ο 21χρονος μέσος μέχρι πρότινος αγωνιζόταν στον Ελλοπιακό. Έχει παίξει ακόμη σε Ύπατο και Αυλώνα.
Στον Αμαρυνθιακό θα μείνει και τη νέα σεζόν ο 16χρονος Μιχάλης Κουσερής.
Παρελθόν από την ομάδα της Βάθειας αποτελούν οι ποδοσφαιριστές Κώστας Χαλιώτης, Γιάννης Μώρος, Πάρης Σπυράκης, Αναστάσης Βάρκας, καθώς και ο γυμναστής Βασίλης Σταματούκος.