Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 37 - 74 λεπτά)

Halkitha.Thiasillogiko U16.60m.girls.start.944x500

Ολα τα αποτελέσματα των αγώνων που έγιναν για το διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου Κ16.

Στο Δημοτικό Στάδιο της Χαλκίδας, την Κυριακή, 28 Ιουνίου, η Ε.Α.Σ. Σ.Ε.Γ.Α.Σ. Ανατολικής Στερεάς και Εύβοιας διοργάνωσε με επιτυχία τους αγώνες για Διασυλλογικό πρωτάθλημα στίβου στην κατηγορία Κ16.

Στους αγώνες έλαβαν μέρος πολλοί ταλαντούχοι αθλητές και πολλές ταλαντούχες αθλήτριες των σωματείων της Περιφέρειάς μας.

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:

                                                                                                

80Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΒΑΡΣΑΜΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   10,78     9

2              ΑΛΤΑΝΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2005       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     10,93     7

3              ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ            ΝΙΚΟΛΕΤΑ           2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           11,12     6

4              ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        2005       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   11,19     5

5              ΘΩΜΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ               2007       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   11,46     4

6              ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   11,62     3

7              ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ                ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ      2005       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ  11,84     2

8              ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ             ΕΛΕΑΝΑ               2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           11,87     1

9              ΝΙΚΑ      ΕΥΤΥΧΙΑ                2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   11,93     1

                ΣΙΩΝΙΔΟΥ            ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   11,93     1

11           ΚΩΣΤΟΥΛΑ          ΜΑΡΙΑ  2007       ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002     12,53    

12           ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑ    ΜΑΓΔΑ 2007       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                12,74    

13           ΑΦΡΑΤΗ              ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        2007       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   12,79    

14           ΦΟΥΡΝΙΩΤΗ       ΜΑΡΙΑ  2007       ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002     12,82    

15           ΚΑΡΟΥΖΟΥ          ΗΛΙΑΝΑ               2005       Α.Α ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ    13,32    

                                                                                                 

80Μ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ        ΟΡΦΕΑΣ               2006       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                10,25     9

2              ΜΑΡΓΕΛΟΣ         ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   10,26     7

3              ΜΑΡΤΣΕΒ            ΜΑΡΙΟΣ               2006       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     10,57     6

4              ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2006       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     11,08    

5              ΜΠΡΑΛΙΟΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ             2006       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                11,37    

6              ΓΚΕΓΚΑΣ               ΑΡΓΥΡΙΟΣ            2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           11,44    

7              ΤΣΟΥΜΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2007       ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002     12,77    

                                                                                                 

150Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΣΧΙΖΑ    ΕΥΓΕΝΙΑ               2006       ΑΟ ΤΡΙΤΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19,72     9

2              ΑΡΓΥΡΟΥ              ΜΑΡΙΑ  2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             20,91     7

3              ΒΡΟΥΒΑ               ΕΛΕΝΗ  2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   21,35     6

4              ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ  ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ   2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   21,37     5

5              ΝΙΚΟΥ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   21,85     4

6              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ        2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   22,06     3

7              ΚΟΚΚΟΡΕ            ΑΡΕΤΗ   2005       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          22,36     2

8              ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ        ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ   2005       ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  22,39     1

9              ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ        ΧΡΥΣΑΝΘΗ         2007       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              22,66    

10           ΜΠΑΚΟΥΡΟΥ     ΑΘΗΝΑ                2006       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                23,18    

11           ΡΟΠΟΤΙΑ             ΚΩΝ/ΝΑ              2007       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          23,3       

12           ΔΑΣΚΑΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ  2005       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          25,11    

13           ΚΟΛΟΚΑ              ΕΙΡΗΝΗ                2007       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          25,2       

14           ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ         ΜΑΡΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ              2006       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          26,23    

                                                                                                 

150Μ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΑΝΤΩΝΙΟΥ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     2005       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ      17,47     9

2              ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2005       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ           19,07     7

3              ΚΙΣΣΑΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ            2007       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              20,51    

4              ΚΟΛΟΚΑΣ            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         2006       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          20,56    

5              ΜΠΙΣΤΑΣ             ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            21,65    

6              ΠΑΓΓΟΣ                ΜΑΡΙΟΣ               2007       ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  22,39    

7              ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ            2007       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               23,55    

                                                                                                 

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ     ΕΥΘΥΜΙΑ             2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   13,05     9

2              ΤΣΑΠΛΑΡΗ          ΙΩΑΝΝΑ               2006       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                14,66     7

3              ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ       ΙΟΛΗ     2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              17,07    

                                                                                                 

100Μ  ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            16,55     9

                ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ             2005       ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΑΚΥΡΟΣ               

                                                                                                 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΓΙΑΝΝΗ        ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ             2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   31,37     9

2              ΜΠΟΥΡΛΗ          ΘΕΟΦΑΝΙΑ         2005       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               32,92     7

3              ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ     ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ  2005       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               34,61     6

4              ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ          2005       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             36,03     5

5              ΕΥΘΥΜΙΟΥ          ΕΛΕΝΗ  2006       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               36,27    

6              ΜΥΤΑΛΑ              ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ               2007       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   37,51    

7              ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ           2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   39,64    

                                                                                                 

200Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ           28,53     9

2              ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ             2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             29,86     7

                                                                                                 

1200Μ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ        ΕΛΕΝΗ  2007       Φ.Σ  ΛΑΜΙΑΣ      4.11,31  9

2              ΤΣΑΠΑΛΗ            ΑΝΤΩΝΙΑ            2007       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            4.16,24  7

3              ΚΟΡΟΖΗ               ΟΥΡΑΝΙΑ             2006       Γ.Σ  ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  4.21,13  6

4              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ      ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ           2006       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ           4.23.97  5

5              ΡΗΓΑ     ΚΟΡΝΗΛΙΑ          2006       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ           4.25.10  4

6              ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ   ΕΛΕΝΗ  2007       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                4.27,16  3

7              ΠΛΑΤΗ  ΜΕΡΚΟΥΡΙΑ       2007       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     4.29,24  2

8              ΖΟΥΡΝΗ               ΜΑΡΙΑ  2007       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              4.34,05  1

9              ΧΟΛΕΒΑ               ΘΕΟΔΩΡΑ           2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   4.40,06  1

10           ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΚΗ                ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ      2005       ΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ      4.40,28  1

11           ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ               ΜΑΡΙΑ  2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             4.51,14 

12           ΜΠΑΛΑΚΑ          ΑΓΓΕΛΙΚΗ             2006       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               5.21,25 

13           ΛΙΑΣΚΟΥ              ΚΥΡΙΑΚΗ              2007       Α.ΞΕΝΟΔΑΜΙΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ       5.24,19 

14           ΛΙΚΑΙ     ΙΩΑΝΝΑ               2006       ΓΑΣ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 5.27,67 

                                                                                                 

1200Μ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ   ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ         2005       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ           3.42,40  9

2              ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ            ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            3.42,84  7

3              ΤΖΕΛΙΛΑΙ             ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2006       ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ       3.49,75  6

4              ΔΟΞΑΚΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             3.58,68  5

5              ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ   2006       Γ.Σ  ΠΙΝΔΑΡΟΣ  ΘΗΒΩΝ 4.00,96  4

6              ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      2005       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             4.02,64  3

7              ΦΟΥΝΤΑΣ            ΑΝΔΡΕΑΣ            2007       Φ.Σ ΛΑΜΙΑΣ       4.03,06  2

8              ΤΣΙΤΣΙΚΛΗΣ         ΚΩΝ/ΝΟΣ            2007       ΓΑΣ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 4.20,40 

9              ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ                ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  2007       Φ.Σ ΛΑΜΙΑΣ       4.25,99 

10           ΠΛΑΤΗΣ               ΘΕΟΔΩΡΟΣ        2007       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     4.28,01 

11           ΤΟΥΛΙΤΣΗΣ          ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2007       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              4.33,62 

12           ΣΑΛΑΠΑΣ            ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2007       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              4.34,50 

13           ΘΕΟΔΩΡΟΥ        ΧΡΗΣΤΟΣ             2007       ΓΑΣ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 5.43,16 

                                                                                                 

3000 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΧΟΥΜΠΑ             ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ        2005       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     13.22,61               9

                                                                                                 

2000 Μ ΣΠΗΠΛ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       ΓΑΣ  ΕΥΒΟΙΚΟΣ  8.00,21  9

                                                                                                 

4Χ80 Μ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ             2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             40.87     18

                ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ       ΙΟΡΔΑΝΗΣ          2005

                ΣΙΔΕΡΗΣ               ΛΑΜΠΡΟΣ          2006

                ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ    ΦΙΛΙΠΠΟΣ           2005

                                                                                 

4Χ80 Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ               ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   42,28     18

                ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ  ΜΑΡΙΑ  2005

                ΒΡΟΥΒΑ               ΕΛΕΝΗ  2006

                ΒΑΡΣΑΜΗ           ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ          

2              ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ            ΝΙΚΟΛΕΤΑ           2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   42,93     14

                ΘΩΜΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ               2007

                ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ            ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        2005

                ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ     ΕΥΘΥΜΙΑ             2006

3              ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            44.38     12

                ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ       ΕΛΕΝΗ  2005

                ΓΚΑΡΑ   ΚΕΡΑΣΙΑ               2007

                ΒΟΥΤΣΑ                ΕΛΙΣΑΒΕΤ             2007

4              ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑ    ΜΑΓΔΑ 2007       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               46,06     10

                ΣΦΟΥΝΤΟΥΡΗ   ΕΛΕΝΗ  2007

                ΠΑΠΙΩΤΗ             ΣΩΤΗΡΙΑ              2007

                ΚΑΡΟΥΖΟΥ          ΙΩΑΝΝΑ               2007

                                                                                                 

3Χ1200 Μ  ΑΓΟΡΙΑ

1              ΔΟΞΑΚΗΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ                           Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             12.18,27               18

                ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ         ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     

                ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ            ΙΩΑΝΝΗΣ           

                                                                                                 

3Χ1200  Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΑΡΓΥΡΟΥ              ΓΕΩΡΓΙΑ               2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             14.23,96               18

                ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ               ΜΑΡΙΑ  2006

                ΑΡΓΥΡΟΥ              ΜΑΡΙΑ  2005

                                                                                                 

4Χ200  ΜΙΚΤΗ

1              ΜΠΡΑΛΙΟΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ             2006       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               1.54,89  18

                ΜΠΟΥΡΛΗ          ΘΕΟΦΑΝΙΑ         2005

                ΤΣΑΠΛΑΡΗ          ΙΩΑΝΝΑ               2006

                ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ        ΟΡΦΕΑΣ               2006

2              ΡΗΓΑ     ΚΟΡΝΗΛΙΑ          2006       Γ.Σ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ         1.54.97  14

                ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ   ΔΙΟΝΥΣΟΣ           2005

                ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ      ΕΥΑΓΓΓΕΛΙΑ         2006

                ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2005

3              ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ   ΑΦΡΟΔΙΤΗ          2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              1.58,43  12

                ΜΠΙΣΤΑΣ             ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2006

                ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ       ΙΟΛΗ    

                ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2006

4              ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ   2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   1.59,49  10

                ΧΟΛΕΒΑ               ΘΕΟΔΩΡΑ           2006

                ΚΟΡΟΖΗ               ΟΥΡΑΝΙΑ             2006

                ΜΑΡΓΕΛΟΣ         ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2005

                                                                                                 

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΣΧΙΖΑ    ΕΥΓΕΝΙΑ               2007       Α.Ο ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  5,65        9

2              ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ          ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ             2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   5,23        7

3              ΦΡΑΝΤΖΗ            ΛΥΔΙΑ   2005       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   4,97        6

4              ΑΡΓΥΡΟΥ              ΓΕΩΡΓΙΑ               2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             4,62        5

5              ΒΟΥΤΣΑ                ΕΛΙΣΑΒΕΤ             2007       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             4,48        4

6              ΠΕΠΠΑ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ      2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           4,47        3

7              ΠΑΠΙΩΤΗ             ΣΩΤΗΡΙΑ              2007       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                4.10       

8              ΤΣΑΛΟΥΜΑ        ΔΕΣΠΟΙΝΑ          2007       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   3,96       

9              ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ           2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   3,82       

10           ΜΑΛΕΣΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ  ΘΗΒΩΝ  3.80       

11           ΜΥΤΑΛΑ              ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ               2007       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   3,76       

12           ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ        ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ   2005       ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  3,13       

                ΚΑΡΚΑΛΗ            ΜΑΡΙΑ  2007       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   ΑΚΥΡΗ 

                ΚΑΡΟΥΖΟΥ          ΙΩΑΝΝΑ               2007       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                ΑΚΥΡΗ 

                                                                                                 

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ    ΦΙΊΠΠΟΣ              2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             5,96        9

2              ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ     ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          5.90        7

3              ΛΕΜΠΕΣΗΣ         ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       ΑΟ  ΤΡΙΤΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5,17        6

4              ΚΟΛΟΚΑΣ            ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ         2006       Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΛΑΜΙΑΣ          4.70       

5              ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ            2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   4,53       

6              ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ     ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2005       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              4,39       

7              ΚΑΓΚΑΡΑΣ           ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2007       ΑΠΣ  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002    3,61       

8              ΚΑΡΛΗΣ               ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ          2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   3.60       

                                                                                                 

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΦΡΑΝΤΖΗ            ΛΥΔΙΑ   2005       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   13,08     9

2              ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            11,25    

3              ΝΤΡΕΚΗ                ΙΩΑΝΝΑ               2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   11,03    

                                                                                                 

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ       ΙΟΡΔΑΝΗΣ          2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             13,16    

                                                                                                 

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΦΡΑΝΤΖΗ            ΛΥΔΙΑ   2005       ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ   13,08     9

2              ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ        2006       ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                11,25    

3              ΝΤΡΕΚΗ                ΙΩΑΝΝΑ               2006       ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ   11,03    

                                                                                                 

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ                ΚΩΝ/ΝΑ              2006       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              2.00       

                                                                                                 

ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΣΙΔΕΡΗΣ               ΛΑΜΠΡΟΣ          2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             1.70        9

2              ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ            2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   1.50        7

3              ΜΩΥΣΙΔΗΣ          ΟΡΕΣΤΗΣ              2006       ΓΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ   1.50        6

                ΜΠΛΕΤΣΑΣ         ΚΩΝ/ΝΟΣ            2007       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             ΑΚΥΡΟΣ               

                                                                                                 

ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ       ΕΛΕΝΗ  2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             1,58        9

2              ΓΚΑΡΑ   ΚΕΡΑΣΙΑ               2007       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             1,48        7

3              ΚΑΡΑΚΙΚΕ            ΜΑΡΙΑ  2007       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   1,48        5,5

3              ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ       ΔΗΜΗΤΡΑ           2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   1,48        5,5

5              ΛΟΥΛΑΚΑ            ΧΡΙΣΤΙΝΑ             2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             1.40        4

6              ΛΕΡΟΓΙΑΝΝΗ     ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ        2006       ΑΠΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 2002     1,25       

                ΑΡΒΑΝΙΤΗ           ΚΑΤΕΡΙΝΑ           2007       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   ΑΚΥΡΗ 

                ΛΕΣΛΗ  ΣΟΦΙΑ  2007       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   ΑΚΥΡΗ 

                                                                                                 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ

1              ΚΟΥΜΠΕΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   12,18     9

2              ΣΟΥΛΑΣ                ΚΡΙΣΤΟ 2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            11,65     7

3              ΦΡΑΓΓΙΑΣ            ΣΠΥΡΙΔΩΝ           2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              9.70       

4              ΛΙΑΝΟΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            9,15       

5              ΛΑΖΙΝΟΣ             ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2006       ΑΚΟ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ               8,47       

6              ΘΕΟΔΩΡΟΥ        ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  7,85       

7              ΣΑΛΑΠΑΣ            ΣΤΕΦΑΝΟΣ         2006       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              7,51       

8              ΤΣΑΜΠΑΣ            ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2007       Α.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              5,68       

                                                                                                 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΣΑΛΗ     ΜΑΡΙΑ  2006       ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ   11,38     9

2              ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ             2005       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     10,84     7

3              ΟΣΑΓΙ    ΒΙΚΤΩΡΙΑ             2005       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ      10,51     6

4              ΑΛΤΑΝΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2005       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     9,72        5

5              ΙΕΡΕΜΙΑ               ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ 2005       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                9,58        4

6              ΚΑΚΚΑΒΑ            ΑΘΗΝΑ                2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             8,74        3

7              ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ            ΜΑΡΙΑ  2006       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     7,72       

8              ΜΠΑΡΑΚΟΥ        ΣΤΑΜΑΤΙΑ          2005       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ      7,65       

9              ΛΙΑΣΚΟΥ              ΑΣΤΕΡΙΑ               2005       ΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ      7,57       

10           ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ        ΦΛΩΡΑ                2006       ΓΑΣ  ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 6,88       

11           ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             6,27       

                                                                                                 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΚΟΥΜΠΕΣ            ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ   43,14     9

2              ΝΤΟΒΡΟΣ            ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2005       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ             35,98     7

3              ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ        ΧΡΗΣΤΟΣ             2005       ΑΟ  ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  32,69     6

4              ΧΑΤΗΡΑΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ     2007       ΑΤΛΑΣ  ΚΥΜΗΣ  27,91    

5              ΝΤΟΣΚΟΡΗΣ       ΚΩΝ/ΝΟΣ            2006       ΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ      15,15    

                                                                                                 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΓΕΡΑΚΙΟΥ            ΑΣΗΜΙΝΑ            2005       Α.ΞΕΝΟΔΑΜΙΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ       33,67     9

2              ΜΙΧΟΥ  ΕΥΘΥΜΙΑ             2005       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                26,52     7

3              ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ        ΦΩΤΕΙΝΗ             2006       Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ              26,32     6

4              ΜΑΛΕΣΗ              ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ       2006       Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ  ΘΗΒΩΝ  25,91     5

5              ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             24.50     4

6              ΚΑΛΛΙΑΚΜΑΝΗ                ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ      2005       ΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ      24,31     3

                                                                                                 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΣΟΥΛΑΣ                ΚΡΙΣΤΟ 2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             40,85     9

2              ΛΙΑΝΟΣ                ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2006       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ             35,82     7

3              ΑΔΑΜ   ΙΩΑΝΝΗΣ            2005       ΓΑΣ  ΕΥΒΟΙΚΟΣ  26,24    

4              ΛΑΖΙΝΟΣ             ΝΙΚΟΛΑΣ             2006       ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                23,17    

5              ΚΑΡΑΒΑΣ             ΣΠΥΡΙΔΩΝ           2007       Φ.Σ  ΛΑΜΙΑΣ      21,32    

6              ΙΣΑΚ       ΜΑΡΚΟΣ              2007       ΓΑΣ  ΕΥΒΟΙΚΟΣ  18,99    

                                                                                                 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ   ΒΑΣΙΛΙΚΗ             2007       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     32,94     9

2              ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ         ΒΑΣΙΛΙΚΗ             2005       Γ.Σ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ     27,98     7

3              ΚΑΚΚΑΒΑ            ΑΘΗΝΑ                2005       Γ.Σ  ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ            23,66     6

4              ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ      ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ   2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           22,91     5

5              ΔΗΜΟΥ                ΕΛΕΝΗ  2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           19,92    

6              ΟΣΑΓΙ    ΒΙΚΤΩΡΙΑ             2005       ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  ΛΑΜΨΑΚΟΥ     18,87    

                                                                                                 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΓΟΡΙΑ

1              ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ          ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  2006       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ           24,94    

                                                                                                 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1              ΠΗΝΙΤΑ                ΣΟΦΙΑ  2007       Γ.Σ ΕΡΜΗΣ

 

Halkitha.Thiasillogiko U16.60m.girls.start.720x960

 

Halkitha.Thiasillogiko U16.60m.boys.start.720x960

 

Halkitha.Thiasillogiko U16.2020.06.28.team.944x500

 

Halkitha.Thiasillogiko U16.AKOL.01.944x500

 

 

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.