[ΑΡΧΕΙΟ] ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΑΤΑΛΑΝΤΗ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΠΟΤΑΜΙΑ, Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ, Γ’ Εθνική, ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ, Ποδόσφαιρο
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020, 17:52
Με τη 17η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Γ’ Εθνικής.
Στον 3ο όμιλο η Αταλάντη ηττήθηκε εκτός έδρας από το Θησέα Αγριάς με 2-1. Στη Λάρισα η Ποταμιά έχασε από τοπικό Ηρακλή με 1-0.
Στον 4ο όμιλο ο Απόλλων Ευπαλίου αναδείχθηκε ισόπαλος 2-2 με τον Αχέροντα Καναλακίου εκτός έδρας, με την ομάδα της Φωκίδας να έχει πολλά παράπονα από τη διαιτησία.
Στον 6ο όμιλο ο Κιθαιρώνας Καπαρελλίου ηττήθηκε στο γήπεδο των Λεύκτρων από τον Παναρκαδικό με 1-0, με την ομάδα της Βοιωτίας να έχει πολλά παράπονα από τη διαιτησία. Η Νέα Αρτάκη αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με τον Παλληνιακό εκτός έδρας. Το Σάββατο (25/1) ο ΑΟ Υπάτου νίκησε εκτός έδρας τη Θύελλα Ραφήνας με 2-0.
Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:
ΜΕΤΕΩΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
3-0 |
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ |
2-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΟΤΑΜΙΑ |
1-0 |
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
0-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ |
1-3 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. – ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ |
4-1 |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ |
2-0 |
Η βαθμολογία:
ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
42 |
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ |
34 |
ΗΡ. ΛΑΡΙΣΑΣ |
30 |
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ |
29 |
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
28 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ |
26 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ |
22 |
ΜΕΤΕΩΡΑ |
21 |
ΑΛΜΥΡΟΣ |
20 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. |
20 |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ |
19 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
18 |
ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ |
18 |
ΠΟΤΑΜΙΑ |
2 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΕΤΕΩΡΑ |
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. |
ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΗΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΠΟΤΑΜΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ |
Τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο:
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
4-1 |
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ |
0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
0-3 α.α. |
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ |
2-2 |
ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ |
4-1 |
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΛΕΥΚΙΜΜΗ |
0-1 |
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ |
2-2 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
37 |
ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ |
35 |
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
33 |
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
31 |
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ |
25 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
25 |
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ |
24 |
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ |
20 |
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ |
19 |
ΛΕΥΚΙΜΜΗ |
19 |
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ |
18 |
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ |
18 |
ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ |
13 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ |
9 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ |
|
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ |
|
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ |
|
ΛΕΥΚΙΜΜΗ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ |
|
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ |
|
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ |
3-0 α.α. |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
Τα αποτελέσματα στον 6ο όμιλο:
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
1-1 |
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
0-4 |
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
1-1 |
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
0-1 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΡΟΔΟΣ |
1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ |
0-2 |
ΡΕΠΟ: ΜΑΡΚΟ |
Η βαθμολογία:
ΡΟΔΟΣ |
41 |
ΜΑΡΚΟ |
30 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
29 |
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ |
27 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ |
25 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |
23 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
22 |
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ |
20 |
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
17 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ |
16 |
ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
15 |
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ |
13 |
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
3 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ |
ΡΟΔΟΣ – ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΜΑΡΚΟ |
ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ |
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |