Η κλήρωση του πρωταθλήματος. Πρώτο τζάμπολ στις 3 Οκτωβρίου.
Πραγματοποιήθηκε στη Θήβα η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ ανδρών της Α’ ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2020-2021 που θα διεξαχθεί με 14 ομάδες και θα ξεκινήσει στις 3 Οκτωβρίου.
1η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
2η Αγωνιστική
ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
5η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
6η Αγωνιστική
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
8η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
9η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
10η Αγωνιστική
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
11η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
12η Αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
13η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ