Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 1 - 2 λεπτά)

ESPEROS PEFKA037

Aνακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (31/10-1/11) στα εθνικά πρωταθλήματα μπάσκετ.

Το τοπικό ενδιαφέρον είναι στραμμένο στους ομίλους των ομάδων της Στερεάς Ελλάδας σε Β’ και Γ’ Εθνική ανδρών και Α2 γυναικών.

Αναλυτικά:

Β’ Εθνική 3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Πρωτέας Γρεβενών Ελευθεριάδης-Εκίζογλου-Λαδάς (Δροσόπουλος)

Κατσιμήδου 17.00 Αίολος Τρικάλων-Ερμής Σχηματαρίου Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας-Χρυσάφης (Χλωρός)

Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Ίκαροι Τρικάλων Ζαχαρής-Τσουμαχίδης-Μπούγλος (Τσίργουλας)

Πεύκων 17.00 Μαχητές Πειραματικό-ΑΚ Χαλκίδας Τσιαπλής-Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Τζιοπάνος)

Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Νίκη Βόλου Μπακάλης-Αγραφιώτης Γρ.-Τσάνταλη (Ιωακειμίδης)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ιωάννινα ΣΚ Κοϊμτζόγλου-Πράττος-Καντερές (Μελανίδης)

 

Γ’ Εθνική 2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Διώνης 17.00 Πικέρμι-Δάφνη Ραπτογιάννης-Κουλουμπαρίτσης (Αντερριώτης)

Μυτιλήνης 17.00 Παπάδος Γέρας-Έξω Παναγίτσα Δημουλάς-Εφραιμίδης (Τσεκούρας Ιωάν.)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ο Μίλων Κονταράτος-Γιαννακόπουλος Φ. (Τεφτίκης)

Εσπέρου 12.30 Ίκαροι Καλλιθέας-Τελεθριακός Αντωνίου-Πλατέλλα (Γολεγού)

Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ-Κορωπί Μαρίγλη-Χουγιάζος (Μάρης)

Ρεπό: ΦΟ Βροντάδου

 

Γ’ Εθνική 4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Γόμφοι Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Β. (Καραδήμας)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Αναγέννησις Λαμίας Ευφραιμίδης Στ.-Τοπαλίδης (Γκουντέλιας)

Παλαμά 17.00 ΓΣ Παλαμά Οι Τιτάνες-Αμπελώνας 1986 Σταματόπουλος-Γιαννούλης Στ. (Μανάσης)

Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Σπάρτακος Ιωαννίνων Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μηναρετζόπουλος)

Καναλακίου 17.00 ΑΕ Καναλακίου Αχέρων-Αναγέννηση Καρδίτσας Λυγούρας-Σταμπουλής (Τσιγγέλης)

Ρεπό: Λέων ΑΣ Μεσολογγίου

 

Α2 Γυναικών 3ος Όμιλος

Σάββατο 31 Οκτωβρίου

Αγρινίου 13.30 Αργοναύτες Αγρινίου-Έσπερος Λαμίας Κωστής-Λιόνας (Πατσαντζόπουλος)

Κυριακή 1 Νοεμβρίου

ΜΕΝΤ 12.30 ΜΕΝΤ-Πιερικός Αρχέλαος Αναστασιάδης Β.-Αθανασιάδης Α. (Αστρεινίδης)

Ν. Ιωνίας 13.00 Νίκη Βόλου-Εκπαιδευτήρια Φρυγανιώτη Γιατρόπουλος-Ιορδανίδης (Μόρφη)

Κοζάνης 13.00 Λασσάνης-Φίλιππος Βέροιας Κάννης –Βιννής (Βόντζας)

Τετάρτη 11 Νοεμβρίου

Νεάπολης 20.30 Ολύμπια Λάρισας-Απόλλων Πτολεμαϊδας Κωνσταντινέλλης-Σκρίνος (Βαρνάς)

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.