Δείτε το πρόγραμμα σε Α’ και Β’ ΕΣΚΑΣΕ όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε το απόγευμα της Δευτέρας (2/9).
Η πρεμιέρα και στα δυο πρωταθλήματα θα πραγματοποιηθεί στις 19 Οκτωβρίου.
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
1η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
2η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
3η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
4η Αγωνιστική
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
5η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
6η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
7η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ
8η Αγωνιστική
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΑΔΜΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
9η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
10 Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
11η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
*Στον δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται.
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ/ΜΕΣΣ.-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ
ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΔΡΟΣΙΑ
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ./ΜΕΣΣ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ
Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
*Στον δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται.
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΥΝΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ
ΦΑΛΑΡΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΩΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΔΕΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ
ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΚΥΝΟΣ–ΜΩΛΟΣ
ΦΑΛΑΡΑ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΩΛΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΚΥΝΟΣ
ΦΑΛΑΡΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ
ΚΥΝΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΑΛΑΡΑ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΚΥΝΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΜΕΔΕΩΝ
ΜΩΛΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΥΝΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΩΛΟΣ
ΜΕΔΕΩΝ-ΦΑΛΑΡΑ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ
*Στον δεύτερο γύρο οι αγώνες αντιστρέφονται.