Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

Από: Γιάννης Τσιάντης  |   10 Ιανουαρίου, 2020

Εκτός έδρας αποστολές για Λοκρό και Έσπερο

Εκτός έδρας αγωνίζονται οι ομάδες της Στερεάς Ελλάδας για τη…

Από: Γιάννης Τσιάντης  |   09 Ιανουαρίου, 2020

B' Eθνική μπάσκετ: Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής της…

diaititis.basket.jpg

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της 9ης αγωνιστικής της Β' Εθνικής μπάσκετ ανδρών.

Αναλυτικά:

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Στ. Βενέτης 18.00 Αιγάλεω-ΚΑΟ Μελισσίων Σκούτας-Καλογερόπουλος Φ.-Σκαλτσής (Μπεσκάκη)

Εσπέρου 17.00 Έσπερος-ΝΕ Μεγαρίδος Ραχιώτης-Πολυχρόνης-Ορφανός Ιορ. (Ζώης)

Αγ. Θωμά 17.00 Δούκας-Εθνικός Θεονάς-Παυλόπουλος-Ασλανίδης (Παπαδόπουλος Κ.)

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Μανδραϊκός Ανδρικόπουλος-Αποστολίδης-Στρέμπας (Τηγάνης)

Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πεντέλη Μπίκας-Πλιάκας-Φραγκούλη (Φαλούκας)

Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Μαρούσι Διαμαντής-Λαμπίρης-Λεβεντάκος (Ευαγγελινός)

Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Πρωτέας Βούλας Μαντήλας-Καμήτσος-Σοφιανόπουλος (Χριστοδούλου)

Π. Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Παπάγου Θεοδωρόπουλος-Μηλαπίδης-Καλογριάς (Σταύρου)

 

2ος Όμιλος

Ευκαρπίας 18.00 Ευκαρπία-Αίας Ευόσμου Λόρτος-Τζιοπάνος Γ.-Αναστασιάδης (Παπαγεωργίου)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Πολύγυρος Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου (Δροσόπουλος)

Πεύκων 17.00 Μαχητές-Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου Τσιαπλής-Παπαγερίδης-Ντόγκας (Φωτιάδης)

Αρναίας 17.00 Στρατώνι-ΠΑΣ Γιάννινα Τζιοπάνος Ν.-Γραικός-Σιταρίδης (Ιωαννίδου)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Γέφυρα Χατζηχαρίσης-Χατζημπαλίδης-Χρυσάφης (Τσιργούλας)

Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-ΧΑΝΘ Κατωτικίδης-Παπανικολάου-Μελανίδης (Γκουρτζελίδης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Πρωτέας Γρεβενών Τσιρτσιμάλης-Πράττος-Παπαθανασίου Κ. (Μπρίγκος)

Λαμίας 17.00 Έσπερος Λαμίας-Δόξα Λευκάδας Πιτσίλκας-Μαραμής-Κοντογιάννης (Αγορογιάννης)

Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.