Αγωνιστική δράση είχαμε το Σαββατοκύριακο (25-26/1) στο πρωτάθλημα της Β’ Φθιώτιδας.
Δείτε τι έγινε στους τρεις ομίλους της κατηγορίας.
Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο:
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 |
3-2 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΡΕΓΚΙΝΙ |
1-3 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
1-7 |
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΚΗΦΙΣΣΟΣ |
4-0 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ |
0-3 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ |
5-0 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ |
0-3 α.α. |
Η βαθμολογία:
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ |
40 |
ΡΕΓΚΙΝΙ |
36 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ |
32 |
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ |
31 |
ΑΓΡΟΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ |
28 |
ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ |
21 |
ΚΗΦΙΣΣΟΣ |
21 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 |
19 |
ΚΑΛΑΠΟΔΙ |
19 |
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ |
14 |
ΚΟΜΝΗΝΟΣ |
13 |
ΣΚΑΡΦΕΙΑ |
4 |
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ |
2 |
ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ |
– |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 |
|
ΡΕΓΚΙΝΙ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ |
3-0 α.α. |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ |
|
ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ |
|
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ |
|
ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ |
|
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ |
|
Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής στο 2ο όμιλο:
ΤΣΟΥΚΑ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ |
3-2 |
ΦΡΑΝΤΖΗ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
0-3 α.α. |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ |
1-1 |
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ |
2-3 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
6-1 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ |
3-0 α.α. |
ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ |
|
Η βαθμολογία:
ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ |
32 |
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ |
32 |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ |
29 |
ΣΤΑΥΡΟΣ |
26 |
ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ |
25 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ |
22 |
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
22 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
18 |
ΤΣΟΥΚΑ |
17 |
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ |
10 |
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
9 |
ΓΑΡΔΙΚΙ |
– |
ΦΡΑΝΤΖΗ |
– |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ |
|
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΤΣΟΥΚΑ |
|
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΦΡΑΝΤΖΗ |
3-0 α.α. |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ |
|
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ |
0-3 α.α. |
ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ |
|
ΡΕΠΟ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ |
|
Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο:
ΓΛΥΦΑ – ΔΙΒΡΗ |
2-4 |
ΟΜΒΡΟΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ |
1-2 |
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ |
3-1 |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ |
0-2 |
ΑΕΝΑ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ |
9/2 |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
ματ. |
Η βαθμολογία:
ΗΡΑΚΛΕΙΑ |
31 |
ΑΕΝΑ |
28* |
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ |
26 |
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ |
23* |
ΔΙΒΡΗ |
23 |
ΟΜΒΡΟΣ |
16 |
ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗ |
15* |
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ |
15* |
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ |
10 |
ΓΛΥΦΑ |
9 |
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ |
– |
ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ |
– |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΔΙΒΡΗ |
|
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ |
|
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΓΛΥΦΑ |
0-3 α.α. |
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΟΜΒΡΟΣ |
|
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ |
3-0 α.α. |
ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ |
|