Αποτελέσματα 8ης (Α’ όμιλος) και 7ης (Β’) αγωνιστικής
Μετά από αρκετές ημέρες συνεχίστηκε το σαββατοκύριακο, 14-15 Δεκεμβρίου το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας που διοργανώνει η Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Βοιωτίας και στη σεζόν 2019-2020.
Διεξήχθησαν οι αγώνες για την 8η αγωνιστική του προγράμματος για τις ομάδες που είναι τοποθετημένες στον Α’ όμιλο και οι αγώνες για την 7η αγωνιστική για τις ομάδες που είναι τοποθετημένες στον Β’ όμιλο.
Ε.Π.Σ. Βοιωτίας
Β’ κατηγορία 20192-2020
Α’ όμιλος
8η αγωνιστική
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Αγιου Γεώργιου
Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο. 6-2
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας
Χωστίων Α.Σ. – Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου 1-4
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Πανγεωργικός Α.Ε. – Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. 0-1
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Πήγασος Α.Ο. – Άσκρης Α.Ο. 4-1
Παρνασσός Α.Σ.Α. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ. –
Ο βαθμολογικός πίνακας
http://www.epsvoiotias.gr/statistics/?cat=3&group=96&mode=vathm
Επόμενη (9η) αγωνιστική
Γήπεδο: Δημοτικό Κυριακίου
Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου – Παρνασσός Α.Σ.Α.
Γήπεδο: Δημοτικό Ακραιφνίου
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο. – Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγίας Άννας
Πήγασος Α.Ο. – Νίκη Λαφυστίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης
Άσκρης Α.Ο. – Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου
Πανγεωργικός Α.Ε. – Χωστίων Α.Σ
Β’ όμιλος
7η αγωνιστική
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 15:00’
Γήπεδο: Δημοτικό Δόμβραινας
Α.Ο. Ελικώνας – Επαμεινώνδας Α.Ο. 2-1
Γήπεδο: Δημοτικό Πλαταιών
Πλαταιών Α.Ο. – Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε. 1-0
Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Ελεώνας Α.Ε.Σ. 3-0
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Δόξα Μουρικίου Α.Ο. – Ιόλαος Α.Γ.Σ. 1-2
Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων
Οινοφύτων Π.Α.Σ. – Σκούρτων Α.Ε. 1-2
Ωρα έναρξης: 18:00’
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Δηλεσίου Α.Ε. – Μελισσοχώρι 4-1
Ο βαθμολογικός πίνακας
http://www.epsvoiotias.gr/statistics/?cat=3&group=97&mode=vathm
Επόμενη (8η) αγωνιστική
Γήπεδο: Δημοτικό Σκούρτων
Σκούρτων Α.Ε. – Αναγ. Σχηματαρίου Α.Ε.
Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου
Ιόλαος ΑΓΣ – Πλαταιών Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου
Μελισσοχώρι – Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων
Επαμεινώνδας Α.Ο. – Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό Ελεώνα
Ελεώνας Α.Ε.Σ. – Οινοφύτων Π.Α.Σ.
Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Σχηματαρίου
Δηλεσίου Α.Ε. – Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.