Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 2 - 4 λεπτά)

Ipsilantis Mavromati.5 1.2020.09.19.944x50031

Ποιοι θα διευθύνουν τους αγώνες της Α’ (7η αγ.) και της Β’ (4η αγ.) κατηγορίας.

Τα μέλη της Επιτροπής Διαιτησίας της Ενωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Βοιωτίας ανακοίνωσαν τους ορισμούς των για τους αγώνες που έχουν οριστεί να διεξαχθούν το ερχόμενο σαββατοκύριακο, 24-25 Οκτωβρίου και αφορούν στους αγώνες για την 7η αγωνιστική του προγράμματος για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας της σεζόν 2020-2021 και στους αγώνες για την 4η αγωνιστική του προγράμματος για το πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας και στους δυο ομίλους.

Ο Δημήτρης Ψυχούλας (φωτο) με βοηθούς τον Λεωνίδα Δελή (φωτο) και τον Νίκο Σοφό ορίστηκαν να διευθύνουν το μεγάλο ντέρμπι κορυφής Α.Ο. Υψηλάντης – Α.Π.Ο. “Παναλίαρτος” που θα διεξαχθεί στο δημοτικό γήπεδο Υψηλάντη.

Δεν ορίστηκε τριάδα διαιτητών στον αγώνα: Α.Ο. Αντίκυρας “Κυπάρισσος” – Α.Σ. Λεονταρίου  (Α’ κατηγορία), στο: Α.Ε. “Πανγεωργικός” – Α.Ο. “Απόλλων” Ακραιφνίου (Β’ κατηγορία – Α’ όμιλος) και στο: Α.Ε. “Αναγέννη” Σχηματαρίου - Π.Α.Σ. Οινοφύτων (Β’ κατηγορία – Β’ όμιλος).

Στο πρόγραμμα προέκυψαν αρκετές αλλαγές, τόσο όσο αφορά στην ημέρα διεξαγωγής αγώνα, όσο και στην ώρα έναρξης και λόγω της μετάβασης στην χειμερινή ώρα!

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν:

Α’ κατηγορία 2020-2021

7η αγωνιστική

Σάββατο, 24 Οκτωβρίου 2020

Ωρα έναρξης: 16:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Βαγίων

Παμβαγιακός Α.Σ. - Ένωση Άσπρα Σπίτια/Αντίκυρα

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Πιτσούνης Αντώνης

Βοηθός: Β’: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Καπαρελίου

Κιθαιρώνας Π.Α.Σ. - Νέος Π.Α.Ο. Κυριακίου

Διαιτητής: Αλαφογιάννης Λουκάς

Βοηθός: Α’: Μπριντζίκης Χρήστος

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Α.Κ. Ε.Π.Σ.Β.

Νίκη Λαφυστίου Α.Ο. – Α.Ο. “Η Θήβα”

Διαιτητής: Καούρας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Χατζής Θανάσης

Βοηθός: Β’: Καμαριώτης Νίκος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Ελλοπίας

Ελλοπιακός Α.Ο. - Κόκκινου Π.Α.Ο.

Διαιτητής: Βασιληάς Κώστας

Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης

Βοηθός: Β’: Καρρής Γιώργος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Υψηλάντη

Υψηλάντης Α.Ο. - Παναλίαρτος Α.Π.Ο.

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας

Βοηθός: Β’: Σοφός Νίκος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Άσκρης

Μαυροματίου Α.Ο. - Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος

Βοηθός: Α’: Παγούρας Βασίλης

Βοηθός: Β’: Καλαμπούκας Χρήστος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Αντίκυρας

Αντίκυρας Κυπάρισσος Α.Ο. - Λεονταρίου Α.Σ.

Διαιτητής: -

Βοηθός: Α’: -

Βοηθός: Β’: -

 

Κυριακή, 25 Οκτρβωίου 2020

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό Λεύκτρων

Επαμεινώνδας Α.Ο. - Κεραυνός Αγ. Θωμά Α.Ο.

Διαιτητής: Ψυχούλας Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Παπαγεωργίου Κώστας

Βοηθός: Β’: Μπριντζίκης Χρήστος

 

Β’ κατηγορία 2020-2021

Α’ όμιλος

4η αγωνιστική

Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Α.Κ. Ε.Π.Σ.Β. (Αγ. Σπυρίδωνας)

Γουέμπλεϊ Α.Ο. - Πανδαυλειακός Α.Π.Ο.

Διαιτητής: Χατζής Θανάσης

Βοηθός: Α’: Δερματίδου Ελισάβετ

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Κώστας

 

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Αλίαρτου

Ελπίδες Αλιάρτου - Πήγασος Α.Ο.

Διαιτητής: Κώνστας Βασίλης

Βοηθός: Α’: Δελής Λεωνίδας

Βοηθός: Β’: Κολυμπίρης Χαράλαμπος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Παύλου

Παύλου Α.Ο. - Αθλητική Πολιτεία

Διαιτητής: Λέτσας Γιώργος

Βοηθός: Α’: Ντίνκο Δημήτρης

Βοηθός: Β’: Μακρυκώστας Γιώργος

 

Γήπεδο: Δημοτικό Αράχωβας

Παρνασσός Α.Σ.Α. - Ρήξη Λιβαδειάς Α.Σ.

Διαιτητής: Παπαλαμπρόπουλος Γιώργος

Βοηθός: Α’: Καρρής Γιώργος

Βοηθός: Β’: Λέγκλι Ντ

 

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ορχομενού

Ορχομενού Α.Ε. - Χωστίων Α.Σ.

Διαιτητής: Πιτσούνης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Τσώνης Γιάννης  

Βοηθός: Β’: Βασιληάς Κώστας

 

Γήπεδο: Δημοτικό Αγ. Γεωργίου

Πανγεωργικός Α.Ε. - Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.

Διαιτητής: -

Βοηθός: Α’: -

Βοηθός: Β’: -

 

B’ όμιλος

4η αγωνιστική

Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020

Ωρα έναρξης: 15:00’

Γήπεδο: Δημοτικό στάδιο Ερυθρών

Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο. - Ιόλαος Α.Γ.Σ.

Διαιτητής: Τσακανίκας Παναγιώτης

Βοηθός: Α’: Καμαριώτης Νίκος

Βοηθός: Β’: Κουρτης Βασίλης

 

Γήπεδο: Δημοτικό Νεοχωρακίου

Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ. – Μελισσοχώρι

Διαιτητής: Τσιακμακούδης Χριστόδουλος

Βοηθός: Α’: Ρεσβάνης Γιώργος

Βοηθός: Β’: Παγούρας Βασίλης

 

Γήπεδο: Δημοτικό Μουρικίου

Δόξα Μουρικίου Α.Ο. - Σκούρτων Α.Ε.

Διαιτητής: Ξηρογιάννης Στέφανος

Βοηθός: Α’: Σοφός Νίκος

Βοηθός: Β’: Βασιλείου Χρήστος

 

Ωρα έναρξης: 15:30’

Γήπεδο: Δημοτικό Οινοφύτων

Ολυμπιάδα Γ.Σ. - Ελεώνας Α.Ε.Σ.

Διαιτητής: Θεοχάρης Δημήτρης

Βοηθός: Α’: Φλώτσιος Ηλ. Αλέξανδρος

Βοηθός: Β’: Σταυρόπουλος Ανδρέας

 

Α.Ε. “Αναγέννηση” Σχηματαρίου - Π.Α.Σ. Οινοφύτων

Διαιτητής: -

Βοηθός: Α’: -

Βοηθός: Β’: -

 

- Ρεπό: Α.Ε. Δηλεσίου.

 

 

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.