Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 9 - 17 λεπτά)

IMG 0555

H επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους διαιτητές της 5ης αγωνιστικής σε Α' και Β' κατηγορία.

Αναλυτικά:

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 24-10-2020/ ΩΡΑ: 16.00
5η αγωνιστική

Αγώνας:                                           ΚΑΛΥΒΙΑ - ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ (Γηπ. Φραντζή)

Διαιτητής:                                                         ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                     ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ-ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

Αγώνας:                                   ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γηπ. Σταυρού)

Διαιτητής:                                              ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                                     ΚΑΛΥΒΑΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ

Αγώνας:                                 ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 (Γηπ. Ευρυτάνων)

Διαιτητής:                                                   ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                  ΓΑΚΟΣ- ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ

Αγώνας:                              ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (Γηπ. Στυλιδας)

Διαιτητής:                                                  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί:                                               ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ

Αγώνας:                                  ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ - ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ (Γηπ. Λιβανατών)

Διαιτητής:                                                          ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:                                                 ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ

Αγώνας:                                    ΗΡΑΚΛΕΙΑ – ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ (Γηπ. Ηράκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                             ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.- ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

Αγώνας:                                  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ- ΡΕΓΓΙΝΙ (Γηπ. Λάρυμνας)

Διαιτητής:                                                        ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                            ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 24-10-2020
5η αγωνιστική / ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας:                                   ΑΤΑΛΑΝΤΗ ’92 – ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ (Γηπ. Αταλάντης)

Διαιτητής:                                                        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                              ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ. - ΜΑΚΚΑΣ

Αγώνας:                                  ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ (Γηπ. Σπερχειάδας)

Διαιτητής:                                                   ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί:                                          ΝΑΘΑΝΑΗΛ - ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:                                   ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ    

                                                                         ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγώνας:                                        ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΓΑΡΔΙΚΙ            (Γηπ. Ραχών)

Διαιτητής:                                                                     ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:                                                            ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

 

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
5Η αγωνιστική /Κυριακή 25-10-2020/ ΩΡΑ: 15.00

Αγώνας:                                    ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ -  ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ  (Γηπ. Αμφίκλειας)

Διαιτητής:                                                      ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί:                                                 ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΚΑΨΙΩΤΗΣ

Αγώνας:                                       ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ (Γηπ. Κόμνηνας)

Διαιτητής:                                                        ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:                                                  ΜΑΚΚΑΣ - ΚΕΠΠΑ

Αγώνας:                                            ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ  (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής:                                                        ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί:                                             ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι. - ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ

Αγώνας:                                             ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ  (Γηπ. Καινουρίου)

Διαιτητής:                                                     ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

Βοηθοί:                                             ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ - ΜΑΝΙΚΑΣ

Αγώνας:                                            ΚΑΛΑΠΟΔΙ - ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ (Γηπ. Καλαποδίου)

Διαιτητής:                                                   ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί:                                             ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ

Αγώνας:                                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ - ΤΣΟΥΚΑ (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής:                                                 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:                                                  ΓΑΚΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

Αγώνας:                       ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ  - ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ (Γηπ. Παλ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής:                                                  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:                                                     ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ - ΜΟΚΙΑΣ

Αγώνας:                              ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡ/ΔΑ 2010 – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής:                                                            ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί:                                                    ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ - ΧΙΝΤΑΣ

Αγώνας:                                        ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Μεξιατών)

Διαιτητής:                                                       ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί:                                               ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΜΟΣΧΟΣ

Αγώνας:                                      ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ 2011 - ΔΙΒΡΗ (Γηπ.Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής:                                                   ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί:                                                ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ. - ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ

 Αγώνας:                                         ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ (Γηπ. Ανθήλης)

Διαιτητής                                                               ΑΝΑΒΟΛΗ

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.