Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 1 - 2 λεπτά)

petroto pelasgiakos

Αγωνιστική δράση είχαμε και αυτό το Σαββατοκύριακο στο πρωτάθλημα της Β’ Φθιώτιδας.

Δείτε τι έγινε στους 3 ομίλους της κατηγορίας.

Τα αποτελέσματα στον 1ο όμιλο:

ΚΑΛΑΠΟΔΙ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ

1-2

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

1-1

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ - ΡΕΓΚΙΝΙ

0-1

ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

1-4

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

3-0 α.α.

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

4-3

ΣΚΑΡΦΕΙΑ - ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

0-2

Η βαθμολογία:

ΡΕΓΚΙΝΙ

15

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

15

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

13

ΑΓΡΟΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ

13

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

10

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

7

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

6

ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

6

ΚΗΦΙΣΣΟΣ

6

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

4

ΚΑΛΑΠΟΔΙ

3

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

1

ΣΚΑΡΦΕΙΑ

0

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

-6

Η  επόμενη αγωνιστική:

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΙ

ΚΗΦΙΣΣΟΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΡΕΓΚΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ '92 - ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ 0-3 α.α.

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ - ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

Τα αποτελέσματα στο 2ο όμιλο:

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

1-3

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

2-5

ΓΑΡΔΙΚΙ - ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

0-3 α.α.

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

2-2

ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ - ΤΣΟΥΚΑ

αναβλ.

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ - ΦΡΑΝΤΖΗ

3-0 α.α.

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

 

Η βαθμολογία:

ΣΤΑΥΡΟΣ

13

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

12

ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

10

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

10

ΤΣΟΥΚΑ

7*

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

7

ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

6

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

6

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

4

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3

ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

3*

ΓΑΡΔΙΚΙ

-6

ΦΡΑΝΤΖΗ

-6

Η επόμενη αγωνιστική:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΓΑΡΔΙΚΙ  3-0 α.α.

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ - ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ - ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

ΤΣΟΥΚΑ - ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

ΡΕΠΟ: ΦΡΑΝΤΖΗ

Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:

ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

0-6

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

5-0

ΔΙΒΡΗ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

0-0

ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

4-3

ΓΛΥΦΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΑ

1-2

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΜΒΡΟΣ

0-3 α.α.

Η βαθμολογία:

ΔΙΒΡΗ

10

ΑΕΝΑ

10

ΗΡΑΚΛΕΙΑ

10

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

8

ΟΜΒΡΟΣ

7

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

7

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

6

ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ

3

ΓΛΥΦΑ

3

ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗ

0

ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ

0

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

-6

Η επόμενη αγωνιστική:

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ

ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

ΗΡΑΚΛΕΙΑ - ΔΙΒΡΗ

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ 0-3 α.α.

ΟΜΒΡΟΣ - ΓΛΥΦΑ

 

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.