Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

mpala dixtya2

Αγωνιστική δράση είχαμε το Σαββατοκύριακο (25-26/1) στο πρωτάθλημα της Β’ Φθιώτιδας.

Δείτε τι έγινε στους τρεις ομίλους της κατηγορίας.

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής στον 1ο όμιλο:

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

3-2

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ - ΡΕΓΚΙΝΙ

1-3

ΣΚΑΡΦΕΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

1-7

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ

4-0

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ

0-3

ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

5-0

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΙ

0-3 α.α.

Η βαθμολογία:

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

40

ΡΕΓΚΙΝΙ

36

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ

32

ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

31

ΑΓΡΟΤ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ

28

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

21

ΚΗΦΙΣΣΟΣ

21

ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92

19

ΚΑΛΑΠΟΔΙ

19

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ

14

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

13

ΣΚΑΡΦΕΙΑ

4

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

2

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

-

Η επόμενη αγωνιστική:

ΚΑΛΑΠΟΔΙ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ '92

 

ΡΕΓΚΙΝΙ - ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ

3-0 α.α.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ

 

ΚΗΦΙΣΣΟΣ - ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ

 

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ - ΣΚΑΡΦΕΙΑ

 

ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ - ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΚΟΜΝΗΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

 

 

Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής στο 2ο όμιλο:

ΤΣΟΥΚΑ - ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

3-2

ΦΡΑΝΤΖΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

0-3 α.α.

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ - ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

1-1

ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ

2-3

ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6-1

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΑΡΔΙΚΙ

3-0 α.α.

ΡΕΠΟ: ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

 

Η βαθμολογία:

ΕΘΝ. ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

32

ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

32

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ

29

ΣΤΑΥΡΟΣ

26

ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

25

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

22

ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

22

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

18

ΤΣΟΥΚΑ

17

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

10

ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

9

ΓΑΡΔΙΚΙ

-

ΦΡΑΝΤΖΗ

-

Η επόμενη αγωνιστική:

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ

 

ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ - ΤΣΟΥΚΑ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΦΡΑΝΤΖΗ

3-0 α.α.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ

 

ΓΑΡΔΙΚΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ

0-3 α.α.

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

ΡΕΠΟ: ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ

 

 

Τα αποτελέσματα της 12ης αγωνιστικής στον 3ο όμιλο:

ΓΛΥΦΑ - ΔΙΒΡΗ

2-4

ΟΜΒΡΟΣ - ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

1-2

ΗΡΑΚΛΕΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ

3-1

ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ - ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

0-2

ΑΕΝΑ - ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

9/2

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ

ματ.

Η βαθμολογία:

ΗΡΑΚΛΕΙΑ

31

ΑΕΝΑ

28*

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ

26

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ

23*

ΔΙΒΡΗ

23

ΟΜΒΡΟΣ

16

ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗ

15*

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

15*

ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ

10

ΓΛΥΦΑ

9

ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ

-

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

-

Η επόμενη αγωνιστική:

ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ - ΔΙΒΡΗ

 

ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΣ ΑΜΠΛΙΑΝΗΣ

 

ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ - ΓΛΥΦΑ

0-3 α.α.

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ - ΟΜΒΡΟΣ

 

ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ

3-0 α.α.

ΗΡΑΚΛΕΙΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ

 

Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.