Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 1 - 2 λεπτά)

kolorizos.jpg

Η Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών και των βοηθών τους για τα παιχνίδια της Α΄ και Β΄ κατηγορίας που θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 31 Οκτωβρίου-1 Νοεμβρίου.

Πρωτάθλημα Α΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Σάββατο 31-10-2020 ΩΡΑ: 15.00
6η αγωνιστική

ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ - ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ (Γηπ. Ν. Κρικέλλου)

Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ  – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΑ (Γηπ. Σταυρού)

Διαιτητής:  ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ – ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ (Γηπ. Φραντζή)

Διαιτητής:  ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ. - ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ (Γηπ. Μαλεσίνας)

Διαιτητής: ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΣΤΥΛΙΔΑ (Γηπ. Αγ. Παρασκευής)

Διαιτητής: ΜΟΥΤΣΩΚΟΣ

Βοηθοί: ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ  (Γηπ. Αρκίτσας)

Διαιτητής:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί: ΚΟΛΟΒΟΣ - ΣΤΑΣΙΝΟΣ

ΡΕΓΓΙΝΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΑ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας - Σάββατο 31-10-2020
6η αγωνιστική  ΩΡΑ: 15.00

ΑΤΑΛΑΝΤΗ 92 – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ (Γηπ. Μεγαπλατάνου)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:  ΔΟΣΚΟΡΗΣ - ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΣΟΣ (Γηπ. Ελάτειας)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ - ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ

ΤΣΟΥΚΑ – ΑΕ ΜΑΚ/ΜΗ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 2010 (Γηπ. Μακρακώμης)

Διαιτητής: ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ - ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ

Πρωτάθλημα Β΄ κατηγορίας Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας 
Κυριακή 01-11-2020 ΩΡΑ: 15.00

ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ - ΚΟΜΗΝΟΣ (Γηπ. Τραγάνας)

Διαιτητής:  ΧΑΝΗΣ

Βοηθοί:  ΤΣΙΑΦΙΤΣΑΣ - ΜΟΣΧΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (Γηπ. Μώλου)

Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠ.

Βοηθοί:  ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ - ΜΑΝΙΚΑΣ

ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΣΕΡΑΦΕΙΜ - ΚΑΛΑΠΟΔΙ  (Γηπ. Αγ. Σεραφείμ)

Διαιτητής: ΚΟΥΔΑΣ

Βοηθοί:μΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΚΑΡΛΑΣ

ΣΚΑΡΦΕΙΑ - ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ (Γηπ. Σκάρφειας)

Διαιτητής: ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ

Βοηθοί: ΦΑΡΜΑΚΗΣ - ΜΟΚΙΑΣ

 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΜΠΟΤΑΔΩΝ - ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ (Γηπ. Κομποτάδων)

Διαιτητής: ΛΑΘΥΡΗΣ

Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ - ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ (Γηπ. Ροδωνιάς)

Διαιτητής:  ΦΡΑΝΤΖΗ

Βοηθοί: ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ - ΧΙΝΤΑΣ

ΑΝ/ΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΝ/ΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ (Γηπ. Γιαννιτσούς)

Διαιτητής: ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΣ

Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΚΕΠΠΑ

ΔΟΞΑ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ –ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ (Γηπ. Μοσχοχωρίου)

Διαιτητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Κ.

Βοηθοί:  ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Κ.- ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Φ

ΔΙΒΡΗ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ (Γηπ. Δίβρης)

Διαιτητής:  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Λ.

Βοηθοί:  ΓΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Ι.

ΓΑΡΔΙΚΙ – ΟΜΒΡΟΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΟΜΟΚΟΥ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ (Γηπ. Δομοκού)

Διαιτητής:  ΚΟΛΟΒΟΣ

Βοηθοί: ΝΑΘΑΝΑΗΛ - ΤΡΟΥΜΠΟΥΛΟΣ

ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΛΙΑΝΟΚΛΑΔΙ  (Γηπ.Αμουριου)

Διαιτητής:  ΚΟΛΟΡΙΖΟΣ

Βοηθοί:  ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ - ΤΣΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.