Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

kapareli aona

Με την 11η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.

Στον 3ο όμιλο η Αταλάντη νίκησε τον Οικονόμο Τσαριτσάνης με 1-0. Η Ποταμιά ηττήθηκε από τον πρωτοπόρο Πιερικό με 3-1.

Στον 4ο όμιλο ο Απόλλων Ευπαλίου επικράτησε του ΠΑΣ Πρέβεζα με 3-0. Ο Αστέρας Ιτέας ηττήθηκε από τον ΑΟ Ανατολής με 4-2.

Στον 6ο όμιλο ο ΑΟ Υπάτου αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με τον Παλληνιακό εκτός έδρας. Στο γήπεδο των Λεύκτρων, Κιθαιρώνας Καπαρελλίου και Νέα Αρτάκη αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.

Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:

ΜΕΤΕΩΡΑ - ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

0-0

ΠΟΤΑΜΙΑ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

1-3

ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ.

1-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

1-2

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1-1

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

3-1

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ

1-2

 

Η βαθμολογία:

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

28

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

21

ΗΡ. ΛΑΡΙΣΑΣ

20

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

19

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

17

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

16

ΑΤΑΛΑΝΤΗ

16

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ.

14

ΑΛΜΥΡΟΣ

14

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

14

ΜΕΤΕΩΡΑ

11

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

10

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

8

ΠΟΤΑΜΙΑ

2

 

Η επόμενη αγωνιστική:

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΜΕΤΕΩΡΑ

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ - ΠΟΤΑΜΙΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. - ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

Τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο:

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

2-1

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

2-1

ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ

0-2

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

1-2

ΛΕΥΚΙΜΜΗ - ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

0-1

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

4-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

3-0

 

Η βαθμολογία:

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

26

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

24

ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ

22

ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

17

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

15

ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

15

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

14

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

14

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

13

ΛΕΥΚΙΜΜΗ

11

ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

11

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

11

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

10

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

6

 

Η επόμενη αγωνιστική:

ΛΕΥΚΙΜΜΗ - ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ - ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ - ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

 

Τα αποτελέσματα στον 6ο όμιλο:

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

1-1

ΡΟΔΟΣ - ΜΑΡΚΟ

4-3

ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

1-1

ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

0-1

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

2-1

ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

2/12

ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

 

 

Η βαθμολογία:

ΡΟΔΟΣ

25

ΜΑΡΚΟ

18

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

17

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

15

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

15

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

14

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

13

ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ

13

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

12*

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

12

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

11*

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

10

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

1

 

Η επόμενη αγωνιστική:

ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΒΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΡΟΔΟΣ

ΜΑΡΚΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.