[ΑΡΧΕΙΟ] ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΑΤΑΛΑΝΤΗ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ, [ΑΡΧΕΙΟ] ΠΟΤΑΜΙΑ, Α.Ο. ΥΠΑΤΟΥ, Γ’ Εθνική, ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ, Ποδόσφαιρο
Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019, 19:01
Με την 11η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής.
Στον 3ο όμιλο η Αταλάντη νίκησε τον Οικονόμο Τσαριτσάνης με 1-0. Η Ποταμιά ηττήθηκε από τον πρωτοπόρο Πιερικό με 3-1.
Στον 4ο όμιλο ο Απόλλων Ευπαλίου επικράτησε του ΠΑΣ Πρέβεζα με 3-0. Ο Αστέρας Ιτέας ηττήθηκε από τον ΑΟ Ανατολής με 4-2.
Στον 6ο όμιλο ο ΑΟ Υπάτου αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με τον Παλληνιακό εκτός έδρας. Στο γήπεδο των Λεύκτρων, Κιθαιρώνας Καπαρελλίου και Νέα Αρτάκη αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1-1.
Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:
ΜΕΤΕΩΡΑ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
0-0 |
ΠΟΤΑΜΙΑ – ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
1-3 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. |
1-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
1-2 |
ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
1-1 |
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ – ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ |
3-1 |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΑΛΜΥΡΟΣ |
1-2 |
Η βαθμολογία:
ΠΙΕΡΙΚΟΣ |
28 |
ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ |
21 |
ΗΡ. ΛΑΡΙΣΑΣ |
20 |
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ |
19 |
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ |
17 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ |
16 |
ΑΤΑΛΑΝΤΗ |
16 |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. |
14 |
ΑΛΜΥΡΟΣ |
14 |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
14 |
ΜΕΤΕΩΡΑ |
11 |
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ |
10 |
ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ |
8 |
ΠΟΤΑΜΙΑ |
2 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ – ΜΕΤΕΩΡΑ |
ΑΛΜΥΡΟΣ – ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ |
ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ |
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΠΟΤΑΜΙΑ |
ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ |
ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. – ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
Τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο:
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ |
2-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ |
2-1 |
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ |
0-2 |
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
1-2 |
ΛΕΥΚΙΜΜΗ – ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
0-1 |
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ |
4-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ |
3-0 |
Η βαθμολογία:
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
26 |
ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
24 |
ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ |
22 |
ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ |
17 |
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ |
15 |
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ |
15 |
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ |
14 |
ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ |
14 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
13 |
ΛΕΥΚΙΜΜΗ |
11 |
ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ |
11 |
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ |
11 |
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ |
10 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ |
6 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΛΕΥΚΙΜΜΗ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ |
ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ |
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ |
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ – ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ |
ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ – ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
Τα αποτελέσματα στον 6ο όμιλο:
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ |
1-1 |
ΡΟΔΟΣ – ΜΑΡΚΟ |
4-3 |
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ – ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
1-1 |
ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |
0-1 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ |
2-1 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ – ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ |
2/12 |
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
Η βαθμολογία:
ΡΟΔΟΣ |
25 |
ΜΑΡΚΟ |
18 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
17 |
ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ |
15 |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ |
15 |
ΚΟΡΙΝΘΟΣ |
14 |
ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
13 |
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ |
13 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ |
12* |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ |
12 |
ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
11* |
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ |
10 |
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ |
1 |
Η επόμενη αγωνιστική:
ΚΟΡΙΝΘΟΣ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ |
ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΙΟΛΙΚΟΣ |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ – ΒΕΑ ΑΡΤΑΚΗ |
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΡΟΔΟΣ |
ΜΑΡΚΟ – ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ |
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ |
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ |