Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης
(Χρόνος ανάγνωσης: 2 - 3 λεπτά)

KITHAIRONAS MARKO

Με την 13η αγωνιστική ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος στο πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Γ’ Εθνικής.

Στον 3ο όμιλο η Αταλάντη ηττήθηκε στην έδρα της από τον ΑΟ Σελλάνων με 4-2. Η Ποταμιά έχασε εκτός έδρας από τα Μετέωρα με 6-0.

Στον 4ο όμιλο ο Απόλλων Ευπαλίου ηττήθηκε στο γήπεδο των Μαλαμάτων από το Σούλι Παραμυθιάς με 1-0. Ο Αστέρας Ιτέας όπως ήταν γνωστό από της προηγούμενες ημέρες δεν κατέβηκε να αγωνιστεί στο Καναλάκι, με τον Αχέροντα να παίρνει το ματς στα χαρτιά.

Στον 6ο όμιλο ο ΑΟ Υπάτου νίκησε τον Αιολικό στη Μυτιλήνη με 3-2. Η Νέα Αρτάκη επικράτησε εύκολα της ουραγού ΑΕΚ Τρίπολης με 4-0. Στο γήπεδο των Λεύκτρων ο Κιθαιρώνας Καπαρελλίου ηττήθηκε από τη Μαρκό με 2-1.

Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:

ΜΕΤΕΩΡΑ - ΠΟΤΑΜΙΑ

6-0

ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

2-4

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

1-3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

1-2

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

0-1

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

0-0

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3-1

Η βαθμολογία:

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

34

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

25

ΗΡ. ΛΑΡΙΣΑΣ

23

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

23

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

22

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

19

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ.

17

ΑΤΑΛΑΝΤΗ

16

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

16

ΑΛΜΥΡΟΣ

15

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

14

ΜΕΤΕΩΡΑ

14

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

11

ΠΟΤΑΜΙΑ

2

Η επόμενη αγωνιστική:

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ - ΜΕΤΕΩΡΑ

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΗΡ. ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ.

ΠΟΤΑΜΙΑ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

Τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο:

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

3-1

ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

3-0

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

4-0

ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

2-1

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΛΕΥΚΙΜΜΗ

2-2

ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ - ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

0-1

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

3-0 α.α.

Η βαθμολογία:

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

30

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

28

ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ

26

ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

21

ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

20

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

19

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

15

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

15

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

14

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

13

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

13

ΛΕΥΚΙΜΜΗ

13

ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

11

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

9

Η επόμενη αγωνιστική:

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΛΕΥΚΙΜΜΗ - ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ - ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ - ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

Τα αποτελέσματα στον 6ο όμιλο:

ΡΟΔΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ

4-0

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

3-0

ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ - ΜΑΡΚΟ

1-2

ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

2-3

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

4-0

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

1-0

ΡΕΠΟ: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

 

Η βαθμολογία:

ΡΟΔΟΣ

29

ΜΑΡΚΟ

24

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

20

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

19

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

18

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

16

ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ

16

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

16

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

15

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

14

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

13

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

10

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

2

Η επόμενη αγωνιστική:

ΡΟΔΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ

ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΡΕΠΟ: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

// Replace source $('img').error(function(){ $(this).attr('src', 'https://tvstar.gr/images/missing.png'); }); }) })(jQuery);
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.