Μέλος του Μητρώου Επιχειρήσεων Ηλεκτρονικών Μέσων Ενημέρωσης

gethniki3hagon film1

Mε την 3η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Γ’ Εθνικής.

Στον 3ο όμιλο η Αταλάντη αν και προηγήθηκε με 2-0, τελικά αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με το Διγενή Νεοχωρίου εκτός έδρας.

digenis atalanti1

Βαριά ήττα με 5-0 γνώρισε στην Αγριά η Ποταμιά χάνοντας από το Θησέα με 5-0.

Στον 4ο όμιλο την πρώτη του νίκη πέτυχε ο Αστέρας Ιτέας που επικράτησε της ΑΕ Μεσολογγίου με 1-0. Στη Λευκάδα ο Απόλλων Ευπαλίου αναδείχθηκε ισόπαλος χωρίς τέρματα με τον Τηλυκράτη.

Στον 6ο όμιλο ο ΑΟ Υπάτου έμεινε στη «λευκή» ισοπαλία με τη Μαρκό εκτός έδρας.

marko ypato1

Η Νέα Αρτάκη αν και αγωνίστηκε με παίκτη παραπάνω για περίπου 40 λεπτά, τελικά έμεινε στο 0-0 κόντρα στον Αιολικό.

aona aiolikos1

Στο γήπεδο της Θήβας ο Κιθαιρώνας Καπαρελλίου ηττήθηκε από τη Ρόδο με 2-0.

kithaironas rodos1

Τα αποτελέσματα στον 3ο όμιλο:

ΜΕΤΕΩΡΑ - ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

1-0

ΑΤΡΟΜ. ΠΑΛΑΜΑ - ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

2-0

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ. - ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

5-1

ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

0-0

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΑΛΑΝΤΗ

2-2

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ - ΠΟΤΑΜΙΑ

5-0

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

0-2

Η βαθμολογία:

ΑΤΑΛΑΝΤΗ

7

ΠΙΕΡΙΚΟΣ

7

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ

7

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ

6

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

6

ΑΛΜΥΡΟΣ

4

ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ.

4

ΜΕΤΕΩΡΑ

4

ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

4

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ

3

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

2

ΗΡ. ΛΑΡΙΣΑΣ

1

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ

1

ΠΟΤΑΜΙΑ

1

Η επόμενη αγωνιστική:

ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΕΤΕΩΡΑ

ΑΤΑΛΑΝΤΗ - ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

ΠΟΤΑΜΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΑΕ ΚΑΡΙΤΣΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΔΙΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΒΙΚΕΙΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡ.

ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ - ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Τα αποτελέσματα στον 4ο όμιλο:

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

0-0

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

3-0

ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ - ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ

3-0

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

1-0

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

2-0

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

0-1

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

1-0

Η βαθμολογία:

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ

9

ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ

7

ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

7

ΝΑΥΠ. ΑΣΤΕΡΑΣ

6

ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

6

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

5

ΛΕΥΚΙΜΜΗ

4

ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

4

ΑΠΟΛ. ΕΥΠΑΛΙΟΥ

4

ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

3

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ

3

ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

1

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

0

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

0

Η επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ

ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΥΠΑΛΙΟΥ - ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

ΑΟ ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΑΝΑΓ. ΑΡΤΑΣ

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Τα αποτελέσματα στον 6ο όμιλο:

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

1-1

ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ - ΡΟΔΟΣ

0-2

ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

0-0

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ

0-0

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ

1-1

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

0-2

ΡΕΠΟ: ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

 

Η βαθμολογία:

ΡΟΔΟΣ

7

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ

5

ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

5

ΜΑΡΚΟ

5

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

4

ΚΟΡΙΝΘΟΣ

4

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

4

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

3

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

2*

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ

2

ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ

1

ΑΙΟΛΙΚΟΣ

1*

ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

0

Η επόμενη αγωνιστική:

ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ

ΚΟΡΙΝΘΟΣ - ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ

ΡΟΔΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

ΡΕΠΟ: ΜΑΡΚΟ

Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης σας. Χρησιμοποιώντας τη ιστοσελίδα αποδέχεστε την χρήση τους.