Ο Ζαμπαλάς στην Αγυιά Πάτρας, στο Παναχαϊκή – Λεβαδειακός
Από την Ε.Π.Ο. ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των μελών της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας για τους αγώνες της 6ης αγωνιστικής του προγράμματος του πρωταθλήματος της “Super League 2” που έχουν οριστεί να διεξαχθούν στο τριήμερο Παρασκευή 22, Κυριακή 24 και Δευτέρα 25 Νοεμβρίου.
Το παιχνίδι που θα δώσει ο Λεβαδειακός στο γήπεδο της Παναχαϊκής στην Αγυιά Πάτρας, την Δευτέρα, 25/11, στις 17:00′, με την ομάδα της ομώνυμης Π.Α.Ε. ορίστηκε να διευθύνει ο Σπύρος Ζαμπαλάς από την Ε.Π.Σ. Ηπείρου (Ιωαννίνων).
Ο κ. Ζαμπαλάς (φωτο πάνω), διαιτητής τοποθετημένος στον πίνακα της 2ης κατηγορίας (Super League 2), είχε διευθύνει και τον αγώνα που έδωσε η ομάδα του Λεβαδειακού την Τρίτη, 24/9, στις 16:00’, στην Βέροια, με την ομάδα της Π.Α.Ε. «ΝΠΣ Βέροια 2019», για την Δ’ φάση του κυπέλλου Ελλάδας.
Βοηθοί διαιτητές στο ματς αυτό ορίστηκαν ο Λάμπρος Διαμαντης και ο Θανάσης Θανασιάς, επίσης, αμφότεροι από την ίδια Ε.Π.Σ.
Αναπληρωματικός διαιτητής ορίστηκε ο Θωμάς Μαυρίδης από την Ε.Π.Σ. Πέλλας.
Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Νίκος Σπυράκος από την Ε.Π.Σ. Λακωνίας.
Αναλυτικά οι ορισμοί της Κ.Ε.Δ. για τους αγώνες της 6ης αγωνιστικής:
Ε.Π.Ο.
ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
SUPER LEAGUE 2 2019 – 2020
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
22/11/19
16:00
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΡΙΟΝΑΣ ΔΑΥΙΔ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
24/11/19
14:45
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΤΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
24/11/19
15:00
ΓΗΠΕΔΟ “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
24/11/19
15:00
ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1930 – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88
ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
24/11/19
15:00
ΓΗΠ. “ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ” ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
25/11/19
17:00
ΓΗΠΕΔΟ “ΓΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ” ΑΓΥΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 1891 – Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ