Στο Μάλεμε η Κ19 του Λεβαδειακού με Πλατανιά (15/12, 12:00′)
Με τους αγώνες για την 3η αγωνιστική (του Α’ γύρου), του προγράμματος, τόσο για τον Α’ (νότιο), όσο και για τον Β’ (βόρειο) όμιλο, της Α’ φάσης, συνεχίζεται αυτό το σαββατοκύριακο, 14-15 Δεκεμβρίου, το πρωτάθλημα των ομάδων νέων των Π.Α.Ε. της “Super League 2”.
Οσο αφορά στον Α’, νότιο, όμιλο, η ομάδα κάτω των 19 ετών (Κ19) της Π.Α.Ε. «Α.Π.Ο. “Λεβαδειακός”», που είναι η μόνη που έχει κάνει το “2 στα 2” και έχει 6 βαθμούς, ούσα, μόνη στην πρώτη θέση του βαθμολογικού πίνακα, σε αυτή την αγωνιστική έχει εκτός έδρας υποχρέωση.
Οι «μικροί πράσινοι» θα μεταβούν και πάλι στην Κρήτη, αλλά αυτή την φορά στα Χανιά και πιο συγκεκριμένα στο Μάλεμε, όπου στο τοπικό δημοτικό, γήπεδο, θα τεθούν αντιμέτωποι με την αντίστοιχη ομάδα της Π.Α.Ε. «Α.Ο. Πλατανιάς».
Το παιχνίδι έχει οριστεί να διεξαχθεί την Κυριακή, 15/12, με ώρα έναρξης 12:30′.
Super League 2 Youth 2019 – 2020
Α’ φάση
Α’ όμιλος
Α’ γύρος
3η αγωνιστική
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 11:00′
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΨΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ωρα έναρξης: 13:30’
Γήπεδο: ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 12:30’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΛΕΜΕ
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΠΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Ο βαθμολογικός πίνακας
(Μετά από 2 αγώνες)
Ομάδα Βαθμοί (Αγώνες, Νίκες-Ισοπαλίες-Ηττες, Γκολ)
Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 6 (2, 2-0-0, 4-0)
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 4 (2, 1-1-0, 5-4)
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑ 3 (2, 1-0-1, 5-2)
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 3 (2, 1-0-1, 4-4)
Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 (2, 0-1-1, 2-3)
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ (ΧΑΝΙΑ) 0 (2, 0-0-2, 0-7)
Β’ (βόρειος) όμιλος
3η αγωνιστική
Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 13:00’
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ “ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Ωρα έναρξης: 15:00′
Γήπεδο: “ΚΟΥΚΟΥΛΙΤΣΙΟΣ-ΜΟΥΣΙΑΡΗΣ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Κυριακή, 15 Δεκεμβρίου 2019
Ωρα έναρξης: 14:30’
Γήπεδο: EPIRUS SPORTS AND HEALTH CENTER
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ
ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ