Το αναλυτικό πρόγραμμα και οι διαιτητές της 6ης ημέρας.
Από την διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος της “Super League 2” ανακοινώθηκε σήμερα (8/1) το αναλυτικό πρόγραμμα των αγώνων της 6ης αγωνιστικής του αναπτυξιακού πρωταθλήματος που διοργανώνει, των ομάδων κάτω των 19 ετών (Κ19) των Π.Α.Ε. της λίγκας, όπως το όρισαν τα μέλη της αρμόδιας επιτροπής.
Λίγη ώρα αργότερα, από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία (Ε.Π.Ο.) ανακοινώθηκαν και οι ορισμοί των μελών της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας (Κ.Ε.Δ.) για τους αγώνες αυτούς.
Το παιχνίδι της ομάδας νέων της Π.Α.Ε. «Α.Π.Ο. “Λεβαδειακός”» ορίστηκε να διεξαχθεί στο γήπεδο του αθλητικού κέντρου της Ενωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Βοιωτίας, στον Αγιο Σπυρίδωνα, το Σάββατο, 11 Ιανουαρίου, με ώρα έναρξης 13:00’.
Τον αγώνα ορίστηκε να διευθύνει ο Μάριος Πόγκας (φωτο), ο διαιτητής από την Ε.Π.Σ. Εύβοιας, ο οποίος είναι τοποθετημένος στον πίνακα διαιτητών 3ης κατηγορίας (Γ’ Εθνικής).
Βοηθοί διαιτητές ορίστηκαν ο Κώστας Δάλλας (φωτο) και ο Αντώνης Ιωάννου, αμφότεροι τοποθετημένοι στον πίνακα βοηθών διαιτητών 3ης κατηγορίας (Γ’ Εθνικής), αμφότεροι, επίσης, από την Ε.Π.Σ. Εύβοιας.
Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Γιώργος Παπαγεωργίου από την οικεία Ε.Π.Σ. Βοιωτίας.
Το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν για να τους διευθύνουν είναι:
SUPER LEAGUE 2 YOUTH 2019 – 2020
Α’ φάση
Α’ (νότιος) ομιλος
Α’ γύρος
6η αγωνιστική
Σάββατο, 11 ιανοτυαρίου 2020
Ωρα έναρξης: 12:00’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΑΛΕΜΕ
Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ
ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΕΛΕΝΗ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΠΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΩΝ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Ωρα έναρξης: 13:00’
Γήπεδο: ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88
ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
Ωρα έναρξης: 14:00’
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891
ΤΡΑΪΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Β’ (βόρειος) όμιλος
Α’ γύρος
6η αγωνιστική
Σάββατο, 11 Ιανουαρίου 2020
Ωρα έναρξης: 11:00’
Γήπεδο: ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ
ΣΙΟΥΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
Ωρα έναρξης: 14:00’
Γήπεδο: EPIRUS SPORTS AND HEALTH CENTER
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΤΣΙΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ
ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Κυριακή, 12 Ιανουαρίου 2020
Ωρα έναρξης: 11:30’
Γήπεδο: ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ