Ο Θ.Μαυρίδης (Πέλλας) στην Κέρκυρα, ΑΟΚ-Λεβαδειακός
Ο Θωμάς Μαυρίδης (φωτο), διαιτητής από την Ε.Π.Σ. Πέλλας ορίστηκε σήμερα (22/1) από τα μέλη της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας να διευθύνει τον αγώνα που θα δώσει η ομάδα του Λεβαδειακού με την ομάδα του Α.Ο. Κασσιόπης, στο γήπεδο του Εθνικού Αθλητικού Κέντρου της Κέρκυρας, την ερχόμενη Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου, στις 14:30’ για την 14η αγωνιστική της Α’ φάσης, του προγράμματος του πρωταθλήματος της “Super League 2”.
Βοηθοί διαιτητές ορίστηκαν ο Χρήστος Δεμερτζής επίσης από την Ε.Π.Σ. Πέλλας και ο Γιώργος Χριστοδούλου από την Ε.Π.Σ. Ημαθίας.
Αναπληρωματικός διαιτητής ορίστηκε ο Χαράλαμπος Αθανασίου από την Ε.Π.Σ. Αρτας.
Παρατητής διαιτησίας ορίστηκε ο Γιάννης Αγγελακόπουλος από την Ε.Π.Σ. Καρδίτσας.
Αναλυτικά οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να διευθύνουν τις συναντήσεις της 14ης αγωνιστικής ημέρας:
Super League 2 2019 – 2020
Α’ φάση
14η αγωνιστική
Παρασκευή, 24 Ιανουαρίου 2020
Ωρα έναρξης: 18:30’
ΓΗΠΕΔΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
ΧΑΝΙΑ (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ) – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή, 26 Ιανουαρίου 2020
Ωρα έναρξης: 15:00′
ΓΗΠΕΔΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1930 – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
15:00′
ΓΗΠΕΔΟ: “ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΣΤΑΪΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
17:00’
ΓΗΠΕΔΟ: ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 88 – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Δευτέρα, 27 Ιανουαρίου 2020
Ωρα έναρξης: 14:30’
ΕΘΝΙΚΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
15:00′
ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΡΤΑΣ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε. 1891
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ