Το Σάββατο 15/2 στις 12:30′ στο Μαρτινέγκο με Εργοτέλη.
Από την διοργανώτρια αρχή ανακοινώθηκε σήμερα, Τετάρτη, 12/2, το αναλυτικό πρόγραμμα όπως το όρισαν τα μέλη της αρμόδιας επιτροπής, των αγώνων της 1ης αγωνιστικής ημέρας, του Γ’ γύρου (11η, συνολικά), της Α’ φάσης, του πρωταθλήματος των ομάδων κάτω των 19 ετών των Π.Α.Ε. της “Super League 2”, τόσο στον Α’ (νότιο), όσο και στον Β’ (βόρειο) όμιλο, που έχουν οριστεί να διεξαχθούν το προσεχές τριήμερο Παρασκευή 14, Σάββατο 15 και Κυριακή 16 Φεβρουαρίου.
Λίγη ώρα αργότερα από την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία (Ε.Π.Ο.) ανακοινώθηκαν οι ορισμοί των μελών της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας (Κ.Ε.Δ.) για τους αγώνες αυτούς.
Η ομάδα Κ19 της Π.Α.Ε. Α.Π.Ο. “Λεβαδειακός” σε αυτή την αγωνιστική θα αγωνιστεί με την αντίστοιχη ομάδα της Π.Α.Ε. “Γ.Σ. Εργοτέλης ’88”, εκτός έδρας, όπως και στην “πρεμιέρα” του πρωταθλήματος, στην 1η αγωνιστική του Α’ γύρου.
Ο αγώνας ορίστηκε να διεξαχθεί στο γήπεδο του αθλητικού κέντρου της Π.Α.Ε. του Ηρακλείου, στο “Νίκος Καζαντζάκης” (πιο γνωστό ως “Μαρτινέγκο”), το Σάββατο, 15/2, στις 12:30′ και ορίστηκε να το διευθύνει ο Αλέξανδρος Ζαφείρης με βοηθούς τον Δημήτρη Σφακιανάκη και τον Γιώργο Τσαμπουράκη, όλοι από την οικεία Ε.Π.Σ. Ηρακλείου.
Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Γιάννης Δοκιμάκης από την Ε.Π.Σ. Χανίων.
Το πρόγραμμα όλης της αγωνιστικής και ειδικότερα για τον Α’ όμιλο, ανοίγει την Παρασκευή, 14/2, στις 13:30′, με τον αγώνα Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές οι οποίοι ορίστηκαν να τους διευθύνουν:
SUPER LEAGUE 2 YOUTH 2019 – 2020
Α’ ΦΑΣΗ
Α’ (νότιος) όμιλος
Γ’ γύρος
1η αγωνιστική (11η συνολικά)
Παρασκευή, 14 Φεβρουαρίου 2020
13:30’
Γήπεδο: ΕΝΩΣΙΑΚΟ “ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΝΙΣΤΡΑΣ”
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 1891 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020
12:00′
Γήπεδο: ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΧΑΝΙΑ (ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ) – Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΙΩΣΗΦ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12:30′
Γήπεδο: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ “ΝΙΚΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗΣ”
Γ.Σ. ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ’88 – Α.Π.Ο. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ
Β’ όμιλος
Γ’ Γύρος
1η αγωνιστική (11η συνολικά)
Σάββατο, 15 Φεβρουαρίου 2020
14:00′
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ “ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ”
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966
ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
15:00′
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ
Α.Ε. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017
ΝΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΣΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΤΑΣ
ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020
11:00′
Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ “ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ”
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1930
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ